Різні жінки підходять до вибору домашнього одягу по-різному. Одні спеціально підбирають і купують одяг для дому, інші - переводять в категорію домашніх ті речі, які вже не можна надіти, виходячи на вулицю. Але в будь-якому випадку слід не забувати про те, що вдома теж потрібно виглядати привабливо.
Бажано, щоб в гардеробі жінки були:
1) Пеньюар. Він не стільки функціональний, скільки дозволяє відчути себе жіночною і романтичною. Вибирається виходячи з індивідуальних переваг.
2) Банний халат. Допоможе витертися після душу і не дасть застудитися. Крім того, його можна одягти ввечері, готуючись до сну, або вранці, збираючись на роботу або навчання.
3) Домашній костюм. Для будинку можна підібрати спортивний костюм з м'якої тканини або будь-які інші штанці і відповідний до них верх. Бажано - нейтральних тонів (наприклад, рожевого або блакитного), але кілька речей обов'язково повинні бути яскравими. Головне, щоб в одязі було зручно і вона залишалася виключно домашньої, а не перекочувала з плином часу в основний гардероб.
4) Піжама використовується для сну. Може бути як теплою (класичний варіант - сорочка та штани), так і відкритої (наприклад, майка і шортики). А можна підібрати і обидва варіанти: один на зиму, другий на літо.5) Нічна сорочка. Як і пеньюар, найчастіше носить виключно декоративний характер, зате приносить естетичне задоволення.
Для тих жінок, хто віддає перевагу не купувати домашній одяг, а використовувати в цій якості подустаревшую вуличну, є кілька "золотих правил":
• НЕ слід залишати речі, остаточно втратили вигляд або вийшли з моди. Однак якщо річ уже не модна, але подобається і не втратила форми, її можна залишити;
• домашні речі повинні бути тільки з натуральної тканини, так як синтетика не дозволяє шкірі дихати;
• якщо в домашньому гардеробі не вистачає якихось -або речей, краще докупити їх, ніж ходити в немодній і безформною одязі;
• не рекомендується носити вдома джинси: вони згубно впливають на кровообіг і сприяють утворенню целюліту, а до того ж, заважають шкірі дихати;
• спідниці , особливо міні, не так зручні при виконанні домашніх справ. Але на випадок візиту гостей можна скласти пару комплектів типу "спідниця + топ";
• речі для дому не повинні сковувати рухи. В ідеалі це речі, приємні тілу, що сидять по фігурі і тримають форму.
В цілому, в даний час магазини пропонують широке розмаїття домашнього одягу, тому поповнити домашній гардероб зазвичай не складає труднощів.