Щодня в рекламі можна побачити, як молода красуня приємним голосом розповідає про чудо-кремі, здатному розгладити навіть дуже глибокі зморшки. Найпоширенішим інгредієнтом для приготування чарівного засобу служить колаген. Завдяки яскравій рекламі у представниць слабкої статі складається виключно позитивну думку про цей препарат. "Зменшення зморшок всього за сім днів!", "Молода і пружна шкіра", "перші результати видно вже після першого застосування" - багато жінок набувають дорогі засоби по догляду за шкірою, надихнувшись саме цими формулюваннями на барвистих упаковках. Але чи так реальні результати після застосування кремів з колагеном?
Таємничий білок
Колаген - це білок тваринного походження входить в основу всіх сполучних тканин і відповідає за їх формування і еластичність. Колагенові волокна здатні утримувати вологу, а значить регулювати рівень зволоження шкірного покриву, підтримувати його пружність і гладкість. Після 30 років колагенові волокна втрачають еластичність, їх стає все менше і з часом на шкірі з'являються впадинки позбавлені підтримки - зморшки.Красива казка
Виробники косметики пропонують своє рішення сформованої проблеми - колагенова косметика для проблемних зон. Даний білок не токсичний і відмінно "приживається" на будь-якій шкірі.
Але мало хто знає, що з - за особливого будови нашої шкіри колаген просто не здатний проникнути всередину. Розгладити зморшки даний білок здатний лише при ін'єкції його безпосередньо під шкірний покрив. Більше того, часте використання кремів з вмістом колагену здатне привести до зворотного ефекту. Крем не має можливості вбратися, а значить утворює тонку плівку на обличчі, яка закупорює пори і заважає шкірі "дихати". Нестача кисню призводить до передчасного старіння і уповільнення регенерації, особливо самої тонкої і ніжної шкіри обличчя.
Відомі косметологи радять уникати використання колагенових кремів і віддати переваги якісним зволожуючим засобам з натуральними екстрактами і вітамінами. Вони легше вбираються, підтримують водний баланс і насичують шкіру необхідними корисними мікроелементами.