Привабливість будь-якої жінки в першу чергу визначається привабливістю її погляду. А для того, щоб наблизитися до досконалості і здолати чоловіків одним поглядом, потрібно трохи попрацювати над цим. На допомогу вам в цій статті розглянуті поради з фарбування брів і вій.
Ті, хто від природи має світлим відтінком волосся і брів, не з чуток знають як багато часу потрібно для того, щоб привести брови в порядок і зробити їх більш виразними. Як раз таки для того, щоб жінки могли економити багато часу з ранку, була придумана спеціальна фарба для брів і вій.
ПЕРЕД ФАРБУВАННЯМ
Не економте на собі і заздалегідь переконайтеся в тому, що купуєте якісні окрашивающие кошти, інакше фарбування може призвести до істотного погіршення стану волосків або навіть хімічного опіку. Так само потрібно переконатися, що до закінчення терміну придатності товару ще далеко.
ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ВИБІР
Перед фарбуванням потрібно неодмінно визначитися, який відтінок фарби Вам необхідний. Виходите з того, який Ваш нинішній колір волосся. Наприклад, рудоволосий дівчатам і шатенкам підійде класичний чорний колір, а світловолосим - блондинкам і русявим будуть до лиця коричневий або сіруватий відтінки.
ПРОЦЕС ФАРБУВАННЯ
У коробці з фарбою, яку Ви придбали заздалегідь, повинні знаходитися наступні інструменти, необхідні для фарбування - пластикова мисочка, паличка з рифленим кінцем, і, власне, сама фарба.


А також для успішного здійснення процедури фарбування знадобляться ватяні диски або спонж, вони виконуватимуть роль підкладок під нижню повіку, щоб фарба з вій не забруднити шкіру.
Перед фарбуванням нанесіть трохи будь-якого жирного крему на шкіру навколо очей і шкіру лоба для захисту від попадання на ці ділянки фарбувальних речовин. На нижню повіку покладіть підготовлені половинки ватних дисків так, щоб вії розташовувалися безпосередньо на них.
Як і при домашньому фарбуванні волосся, спочатку необхідно змішати речовини, що знаходяться в тюбику і пляшечці. Розводити фарбу для брів і вій потрібно тільки перед самим фарбуванням, інакше суміш засохне і втратить свої властивості.
Далі нанесіть фарбу паличкою на вії та брови товстим шаром, акуратно профарбовуючи кожен волосок. На брову фарба наноситься строго по її формі, якщо Ви вийшли за межі її контура, то дрібні волоски теж забарвляться, і згодом потрібно буде їх вискубувати. Якщо фарба з необережності потрапила на слизову ока, терміново промийте водою.
Почати рекомендується з фарбування вій, а потім перейти до брів. Далі необхідно дати фарбі підсохнути, потім зняти залишки ватним спонжем і промити теплою водою. Весь процес забере у Вас не більше 15 хвилин.