Якщо ви опинилися володаркою карих очей, вам надзвичайно пощастило. Тільки карооким жінкам не обов'язковий щоденний макіяж, вони за природою виглядають яскравіше і помітніше інших. Карооким дівчатам підходять багато відтінки, особливо зелені, лілові і блакитні кольори. Також знадобляться персикові, шоколадні та бронзові тіні. Головна особливість макіяжу карих очей, це одночасне застосування контрастних кольорів: білий з бузковим або бронзовий з бежевим. Тут головне навчиться правильно поєднувати відтінки.
Для гарного і якісного макіяжу, слід дотримуватися кількох правил: правильне поєднання тіней, рівний тон обличчя і акуратність в нанесенні косметики. При будь-якому макіяжі перед його початком потрібно нанести на шкіру матовий крем, він захистить від блиску шкіри. Далі потрібно прибрати коректором всі нерівності шкіри, кола під очима, невеликі зморшки або прищі. На віки потрібно навести матовий крем під колір шкіри, він дозволить триматися макіяжу значно довше. При виборі тіней слід відзначити ваш стиль одягу, призначення макіяжу і відтінок волосся і шкіри.
Для світловолосих дівчат підійдуть тіні пісочного, бежевого, темно-рожевого і всі відтінки зеленого кольору.


Якщо волосся темне, виберіть світло-рожевий, шоколадний, коричневий, чорний або сріблястий колір тіней. Смаглявим дівчатам добре буде оливково-коричневий відтінок тіней, а світлошкірим - холодні тони, наприклад, зеленуватий або блакитний. Карооким дівчатам добре підходить "східний" макіяж, він кидається в очі своєю яскравістю. При такому макіяжі наносять коричневі рум'яна, трохи подовжують і виділяють лінію брів. Тіні можуть бути скомбіновані: коричневі з червоними, сині з блакитними або зелені з жовтими. Їх наносять на нижню і верхню повіку. Контур очей потрібно обвести чорним олівцем або тінями, розтушувати. Для губ в ідеалі блиск.
Для звичайного денного макіяжу очей, найкраще варто вибрати ніжно-рожеві, бежеві або світло-коричневі відтінки. Спочатку до брів наносять світлі тіні-основу, потім від зовнішнього куточка до центру століття наносять наступний шар, на тон темніше. І розтушовують кордону тіней. Щоб підкреслити очі можна підведенням намалювати тонку рівну лінію по зростанню вій. Перед тим як фарбувати вії, нанесіть на них пудру. Так вони не будуть злипатися і будуть виглядати пухнастими і густими.