Жінки з темно-сірими очима дуже сміливі, прямолінійні і вперті. Люди часто на них ображаються за грубість. Проте їх упертість допомагає їм досягати всього.
Ревнощі - особлива риса жінок даного типу. Привід для ревнощів у цих дамочок завжди знайдеться, адже вони - однолюби і не зможуть змиритися, якщо на горизонті з'явиться суперниця. Зраду вони не потерплять, хоча пробачать, але з чоловіком розлучаться назавжди. Але причину розставання все одно будуть шукати в собі. Вони не конфліктні і вміють зберігати спокій у всіх життєвих ситуаціях. Сама ж жінка вірна своєму обранцеві і не здатна на зраду.
Сіроокі жінки не витрачають час даремно, люблять робити багато справ відразу. Вони не прагнуть керувати, але користуються успіхом у кар'єрі, знають ціну грошам і вміють їх витрачати, але разом з цим - люблять азартні ігри. Вони відчувають великий інтерес і любов до життя.
А тепер трохи про імідж цього типу.
Що стосується кольору волосся жінок з темно-сірими очима, то тут переважає рудий будь-яких відтінків, каштановий, чорний.


Блондинки теж хороші, але їм потрібно більше часу для нанесення ідеального макіяжу.
Тіні підійдуть темно-сині, сині зроблять очі світліше, а світлі тільки підкреслять очі. Але ні в якому разі їм не можна наносити багато шарів тіней - це тільки буде приховувати красиві очі.
Туш можна вибрати фіолетову - для додання очам відвертого погляду, синю - для впевненості, коричневу - для кокетства, чорну - для легкості, а під будь-який макіяж прекрасно буде виглядати срібляста туш.
Також можна використовувати рум'яна червоних і бежевих відтінків. Але зовсім небагато.
Помада підійде будь-яких відтінків і буде виглядати відмінно, от тільки фіолетовий колір помади може тільки все зіпсувати, її навіть не варто тримати в косметичці. Блиск використовувати можна, але не обов'язково, так як він нічого не підкреслить.
Жінки з темно-сірими очима вміють поєднувати прекрасну зовнішність, бездоганне виконання своїх обов'язків на роботі і відпочинок.
Любов до життя - ось головна риса "сероглазок "!