З появою в сучасному світі все нових гаджетів зір у більшості людей починає стрімко погіршуватися. Хтось прагне не змінювати свій вигляд, надягаючи окуляри, а застосовує лінзи, різновидів яких вже безліч. Але ми сьогодні звернемося до звичних для нас очками, точніше покращимо поєднання очок і макіяжу.
Розглянемо для початку оправу. Якщо вона - яскрава, то очі краще не підфарбовувати сильно (достатньо буде бежево - коричневого тону), а от з губами можна ставити будь-які експерименти (яскраві кольори вітаються). Щоб оправа ідеально поєднувалася з вашим обличчям, подбайте про бровах - своєчасно надавайте їм форму, вищипуйте, підфарбовуйте. Любителькам "стрелочек" не варто переборщувати з товщиною, якщо оправа тоненька, зате, якщо оправа об'ємна - можна експериментувати від душі.
Поговоримо тепер про поєднання очок і макіяжу для "далекозорих".


Фарбуватися потрібно надзвичайно акуратно, оскільки через зорового збільшення за допомогою окулярів вся недбалість буде яскраво виділятися і стане помітною вашому співрозмовнику. Тіні для дівчат, що носять такі окуляри, повинні бути спокійних тонів і пастельних відтінків (перламутровим тіням, а також темним відтінкам місця немає). На віях не повинно бути занадто багато туші (і вже тим більше злиплих вій).
Зворотну тактику треба застосовувати тим дівчатам, які носять окуляри з "мінусом". Навіть виразні великі очі в таких окулярах здаються маленькими. Тому тіні треба підбирати поблискує (навіть перламутрові) сріблясто - сірі, темно - коричневі або навіть рожеві (а чому б і ні). Туш в макіяжі для "короткозорих" повинна бути об'ємна.
Як бачите, такі от незначні знання в поєднанні очок і макіяжу допоможуть вам стати чарівними навіть при порушенні зору.