Макіяж губ також важливий, як і, наприклад, макіяж очей. За день безліч людей не тільки дивляться нам в очі, а й постійно бачать наші губи, розмовляючи з нами. Ніякої макіяж особи не буде завершеним без губ, нафарбованих правильно і зі смаком. За допомогою макіяжу свої губи ми можемо зробити хвилюючими, строгими, пухкими, завзятими і грайливими, якщо знати як це робити правильно.
Одне з головних правил правильного макіяжу - на нашому обличчі виділяти тільки одну частину. Якщо виділяємо очі, то губам надаємо спокійний природний колір. Яскраво фарбуємо губи - робимо приглушеним макіяж очей.
Перш, ніж взяти в руки помаду, згадайте, що за губами необхідний такий же догляд, як і за шкірою обличчя. На ніч на губи нанесіть бальзам, а два рази на місяць використовуйте для губ м'який скраб. Тепер приступаємо до самого макіяжу. Для захисту від обвітрювання наносимо основу - бальзам або нежирний крем. Щоб помада трималася довше і для додання губам ефекту гладкості, нанесемо тональний крем. Далі робимо контур олівцем відтінку помади або трохи темніше. Для цього в руці трохи зігріємо олівець і обрисуємо контур, починаємо з верхньої губи по центру, переходимо на нижню і повертаємося у вихідну точку.


За допомогою олівця форму губ можна скорегувати. Хочемо візуально зробити губи більше - проводимо лінію трохи ширше природного контура, хочемо зменшити - лінія повинна бути вже. Тепер наносимо помаду. Краще робити це спеціальним пензликом для губ, яка і краще фарбує, і дозволяє змішати помади декількох кольорів. Помаду наносимо від середини до країв губи. Після першого шару помади сухою серветкою промокаємо губи і наносимо другий шар. Ще раз торкаємося до губ серветкою - все готово. На нижню губу по центру можна трохи нанести блиску, якщо хочемо додати губам більше обсягу.
Користуватися блиском для губ більше підходить молодим дівчатам. Так як губи у них пружні, блиск сам по собі не розтікається і під нього олівець не потрібен. Нанесіть під блиск тональну основу. Сам блиск наносите тонким шаром по центру губ і, стискаючи і розтискаючи їх кілька разів, розподіліть блиск по всій довжині. Таким чином він додасть губам приємний і свіжий вигляд і вони не будуть виглядати занадто важкими і пухкими.