Нарощування вій - одна з найпопулярніших процедур в салонах краси. У неї знайдуться як прихильники, так і супротивники. Давайте розберемося, що це за процедура, для чого потрібна, як проходить, в чому її плюси і мінуси.
Нарощування вій дає вам можливість витрачати менше часу на ранковий макіяж, і при цьому шикарно виглядати. Також здорово виглядає вечірній або святковий варіант - можна наростити вії різних кольорів під колір вбрання. Що потрібно знати про нарощування?
По-перше, потрібно звертатися до перевіреного майстра. Очі - дуже ніжний орган, їм легко нашкодити. Як ідуть справи з дотриманням гігієни в салоні? Де зберігаються інструменти? Як обробляються? Задайте ці питання перед процедурою.
Які матеріали використовує майстер? Якщо вам кажуть, що натуральну норку - не вірте. Всі вії робляться зі штучного гіпоалергенного матеріалу. Є вії "під норку", є "під соболя", але ніяк не "з норки" і "з соболя". Незважаючи на гипоаллергенность матеріалу і клею, вам повинні попередньо провести перевірку - а раптом є індивідуальна непереносимість? Краще дізнатися про це тоді, коли матеріал ще не торкнувся ваших століття.
Відносно кольорів - для нарощування, яке повинно виглядати природним, є всього два кольори. Для шатенок і брюнеток підійдуть чорні вії, для блондинок і рудих - коричневі. Для свят і вечірок можна наростити вії всіх кольорів веселки, відтінити наряд, макіяж і колір очей.
Ретельно вибирайте форму нарощування і довжину вій. Якщо очі маленькі і глибоко посаджені - довгі вії не вирішать проблему, а тільки посилять. Експериментуйте з олівцями і тушшю ще до візиту до майстра.


Прислухайтеся до його порад - досвідчені майстри "бачать" результат ще до того, як приступлять до роботи. Не женіться за довжиною, адже головне - це форма.
Як наростити? Існують два способи нарощування: пучкове і по одній вії. Пучкове підійде, якщо вам потрібні вії на короткий термін, і вам би хотілося отримати їх швидше. Залежно від кваліфікації майстра, на процедуру піде від одного до півтора годин. При Пучкова нарощуванні вії кріпляться до століття за допомогою спеціального клею, який може також служити підведенням. Такі вії досить примхливі і протримаються близько двох тижнів. Якщо ви будете дуже акуратні - до місяця.
Якщо ви вирішили нарощувати вії постійно - вам підійде поресничное нарощування. Це дуже копітка процедура, займає близько чотирьох годин. До кожної "живий" вії кріпиться штучна. Майстер повинен бути дуже акуратним - щоб випадково не прикріпити нарощені вії до двох вашим, інакше одна буде рости швидше і відірве наращенную від другої. Швидше за все, з першої вона відвалиться сама - і краса злегка померкне. Звичайно, випадання вій - природний процес, тому раз на два-три тижні необхідна корекція.
Після нарощування вас може охопити паніка - ви не зможете відкрити очі. Не лякайтеся. Така вже це процедура. Не панікуйте, просто потрібно "розплакатися" - і очі відкриються.
Щоб вії добре трималися - потрібно дотримуватися кількох нескладних правил, про які розповість майстер. Деякі вії не переносять лазню, молочко для зняття макіяжу, жирні креми. Загальне правило для всіх - не терти очі, не спати обличчям у подушку і не "щипати" себе за вії (наприклад, щоб витягнути смітинку з ока).