Аксесуари та прикраси, взуття і одяг в 2013 році.
Темна забарвлення буде переважати в цьому новому популярному сезоні. Адже на осінь-зимових показах вже було видно переважання, чорних кольорів, а дане значить, що конкретно маленьке темне плаття і буде досить популярним в 2012-2013 г восени-взимку. Хоча коли вас приваблюють бренди, то ймовірно ви вже направили свій погляд на інтерпретації стилів, які дають нам легендарні будинки мод.
Стилі, досить різноманітні і, починаючи з вимогливої класики в "New Look" стилі, і завершуючи неясною чорною готикою, цілком імовірно можна побачити багато варіантів темних суконь, і ще тунік і довгих в'язаних светрів.
Популярний дизайнер - Карл Лагерфельд пропонує тісніше носити восени цього 2012 популярні сукні-футляри спільно з неширокими брюками, "Dolce gabbana" і "Moschino"
зроблені із золотими прикрасами.


А "Christian Dior" підтримує в даному сезоні найвибагливіші погляди, "Valentino і Gucci" надзвичайно романтичні, а погляди на моду від "Versace і Lanvin" стане занадто зухвалим.
Отже, порада стиліста стане таким: невелику темну сукню є як багатоцільова річ, при цьому на всі життєві випадки. І якщо навіть ви не є прихильником консервативної моди, або вам не зовсім підходить, йде темний колір, то увіруйте, воно насправді Вам знадобиться.
Отже, маючи цю річ у власному гардеробі, ви занадто просто переробите її під кожен майже що стиль. Крім того поекспериментуйте з використанням ременів, сорочок, а так само жакетів, і біжутерією. І це все на базі 1-го стильного маленького темного сукні.
У результаті якщо спробувати, то можливо з легкістю скласти приблизно близько 10 красивих ансамблів, і це принаймні. Пробуйте, дерзайте і завжди будьте популярними.