"Догодити!" - Звучить злегка страхітливо. Взаємини зі свекрухою можуть бути різними і іноді окрім як слово "догодити" тут і не підбереш. Багато хто під словом "догоджати" розуміють буквально переказ самого себе, але заради міцної і щасливого сімейного життя можна піти на компроміс, переступити через принципи. До того ж догоджати можна різними способами.
Можна ставитися до цього поняття абсолютно по-різному. Немає нічого жахливого в тому, що дівчина іноді намагається догодити мамі свого молодого чоловіка. Догодити - це приділити увагу свекрухи, зробити який-небудь приємний вчинок, часом варто прислухатися до думки свекрухи. Це зовсім не принизливо догодити своїй свекрусі, скоріше навіть це ознака хорошого тону людини, її вихованості.
Часто ми помічаємо, що у багатьох ніяк не складаються нормальні відносини зі свекрухою. І чомусь, коли кажеш, що в тебе в сім'ї повне взаєморозуміння - це розцінюється прямо як восьме чудо світу і щось незвичайне. Але ж не так складно подружитися зі своєю свекрухою.
У більшості випадків свекрухи, як і всі, дуже навіть хороші жінки, яким подобаються гарні манери, увага, вони люблять своїх синів і бажають їм тільки всього найкращого. З цього і треба починати! Коли свекруха побачить, що ви саме та дівчина, з якою її син по справжньому щасливий, знайте, що ви пройшли вже половину шляху до встановлення хороших взаємин.


Мудра жінка ніколи не буде перешкоджати щастя своєї дитини і завжди піде вам на зустріч.
Як і всі, свекруха, теж любить отримувати компліменти. Однак не перетворюйте це в підлабузництво. Робіть компліменти, коли мама чоловіка дійсно виглядає добре, в іншому випадку ваш комплімент може бути розцінений як насмішка, що ніяк не сприятиме вашому зближенню.
Є думка, що кращі свекрухи - це ті, у кого є і дочка і син. Таким жінкам простіше зрозуміти невістку, так як у неї самої є дочка, яка також намагається встановити хороші відносини з мамою свого чоловіка. Подружитеся з сестрою чоловіка, це теж може вам допомогти в зближенні зі свекрухою.
Запам'ятайте, що маленькі подарунки, коли ти приходиш в гості, іноді бувають набагато приємніше, ніж сувеніри на певні свята. Невеликий знак уваги - це завжди приємно.
Добре, якщо ви в принципі цікавитеся, як можна догодити мамі своєї коханої людини. Це означає, що ви як мінімум вже готові не тільки отримувати, але й віддавати. Приділяйте увагу, будьте терпиміше, не забувайте про щирість, беріть до уваги поради свекрухи. Так ви зможете навчитися багато чому і стати мудрішими. З часом звичка догоджати може перерости в прихильність, і тоді ви самі здивуєтеся, якими приємними можуть бути взаємини з вашої свекрухою!
Бажаю вам саме цього!