Якщо ви хочете, щоб макіяж виглядав природно, то підібрати колір помади не складе труднощів: така помада повинна бути максимум на 2 відтінки темніше або світліше тону ваших губ. На що слід звернути увагу іншим дамам?

1. Якщо у вас світла шкіра, то підбирайте помаду ніжних, постільних природних тонів. Також можна спробувати холодні відтінки (рожевий, сливовий та інші тони, в основі яких буде блакитний колір). Якщо у вас смаглява шкіра, то вам підійдуть соковиті і яскраві кольори. Зверніть увагу на пастельні тони (від персикового до золотисто-коричневого, в основі всіх цих квітів буде жовтий колір). Якщо ви володіли не смаглявою шкірою, але й не світлою, то спробуйте золотисті і червоні відтінки. Однак, вони не підійдуть дівчатам, у яких є якісь недоліки на обличчі: мішки під очима, синці, рум'янець.

2. Якщо у вас світле волосся, то спробуйте лілові, трохи рожеві, персикові, коралові відтінки. Рудоволосі дами сміливо можуть брати відтінки теракота та коричневі кольори. Дами з темним волоссям, вибирайте яскраві помади: чим темніше ваші волосся, чим яскравіше помада.

3.


Дівчатам з карими очима підійдуть червоні, коричневі кольори. Блакитнооким краще підбирати бежеві кольорові гами, також помади кольору вишні. Щоб зробити оченята більш виразними, сірооким краще застосовувати помаду з відтінком стиглої вишні. Дівчатам з зеленими очима можна взяти помаранчеву помаду, або терракотовую.

4. Якщо у вас дуже тонкі губи, то вам не підійде темна матова помада, ваші губи можуть перетворитися на дві ниточки. Візьміть краще блиск для губ, він візуально збільшить ваші губи, а якщо ви не любите блиски, то обмежтеся світлими перламутровими відтінками помади. Дамам з пухкими губками блиск використовувати не варто. Акуратніше з яскравими кольоровими гамами. Ви можете виглядати вульгарно.

5. Отже, якщо у вас не дуже білі зубки або стирчить який-небудь зуб, вообщем, ви просто не хочете привертати до цього уваги, то не слід підбирати яскраві відтінки. Візуально "вибілять" зубки не холодно кольору і не дуже теплі (не потрібно ніяких фіолетових, жовтогарячих). Краще помірний теплий тон.