Штани - це невід'ємний атрибут в гардеробі будь-якої модниці. Вони підкреслюють всі витонченості Ваших ніжок, і твердість або ж м'якість характеру в залежності від вибору цієї частини одягу.
У наш час штани розрізняють на три форми, це штани кльош, облягаючі до коліна і розкльошені після нього (штани кльош знову входять в моду). Штани прямого крою, що облягають до коліна і прямі після коліна (в основному ця форма класичних брюк). І, нарешті, остання і, напевно, сама переважна форма, в будуарі жінок, це брюки - дудочки, вони облягають частину ноги, як до коліна, так і після нього.
Брюки можуть відрізнятися і за моделлю
1) брюки - бриджі. Цей різновид брюк зазвичай використовується в літні періоди, так як вони дуже зручні в спеку.
2) Брюки - галіфе. Це брюки зазвичай класичні вони відрізняються від брюк - дудочек лише тим, що у них розширені кишені.
3) Штани - банани. Цей вид штанів, в основному призначений для жінок, які займаються офісною роботою. Ці штани окреслюють форму жіночої ноги, але не облягає її, а сидить вільно на ногах.
4) Штани з матнею. Це ті ж штани - банани, тільки з матнею.
5) Шаровари. Ця модель штанів прийшла до нас зі східних країн. Зазвичай ці брюки з гумкою на талії і на гомілках стопи, а так вони вільні на всій нозі, нагадуючи своєю формою дві витягнуті бочки (ці штани увійшли в моду як елемент зі стилю Хіппі)
Цього року в моду увійшли всі відтінки бежевого і коричневого, штани цих квітів особливо вигідно виглядають на нозі.


І, звичайно ж, куди ж без джинса? Правильно підібрані по фігурі джинсові штани обов'язкові в шафі будь-якої поважаючої себе жінки!
На даний момент штани дуже модно виглядають з заправленими сорочками, блузками. Вузькі брюки краще носити з футболками вільного крою, або якщо Ви все ж вирішили надіти облягаючий майку, то найбільш виграшним варіантом буде надіти поверх майки піджак. З брюками з матнею краще носити верх облягаючий, щоб він здавався більш тонким, і у Вас не було силуету бочки.
При виборі брюк варто пам'ятати, що широкі брюки йдуть панночкам з довгими ногами, а дівчатам з невисоким зростом слід поєднувати їх з високими підборами і широким поясом ці нехитрі прийоми допомагають візуально збільшити зростання невисоких дівчат. Слід пам'ятати, що взуття повинна відповідати обраним штанів, якщо Ви вибрали взуття на плоскій підошві, то довжина брюк повинна бути трохи нижче щиколотки, а якщо Ви вибрали взуття на високих підборах, то довжина брюк зобов'язана закінчуватися на їх середині.