Кожна сучасна дівчина любить цей простий, але дуже значущий для всього способу аксесуар. Сережки доповнять будь-який наряд, прикрасять свою господиню і створять неповторний образ і шарм. Вибір сережок зараз просто величезний - масивні і дрібні, будь-яких кольорів і форм, з будь-якими застібками, орнаментами, стразами .. цей список можна продовжувати нескінченно. Кожна знайде СВОЮ пару.
Блондинкам йдуть сережки зі світлими камінчиками, а брюнеткам до обличчя помітні і яскраві камені. Добре виглядають сережки, які поєднуються з кольором очей своєї власниці. Наприклад, блакитноокою дівчині - бірюза, зеленоокою - малахіт, а кароокою - рубін!
Дівчатам з широким обличчям підійдуть маленькі сережки, добре будуть виглядати гвоздики-стразінкі або сережки довгастих форм.


Візуально додадуть худорлявості особі подовжені сережки, сережки-підвіски, кліпси різних форм. Для круглоліций підійдуть сережки овальних форм і сережки з висульками у вигляді метеликів, квітів або просто ланцюжка. Для дівчат з правильною формою обличчя можна підібрати абсолютно будь сережки, имено їм можна виділятися екстравагантними і незвичайними аксесуарами.
Варто пам'ятати про доречність даного аксесуари. Якщо на вас більше трьох прикрас (кільця, ланцюжок, браслет), то сережки будуть вже зайвими. На роботу або навчання прийнято одягати непомітні і зручні сережки. Завжди популярними для повсякденності були сережки-Пусети або сережки-гвоздики. А якщо ви йдете на вечірку, то сомое час "блиснути" шикарними і дорогими прикрасами, які будуть ідеально гармоніювати з вашим вечірньою сукнею.