Кілька корисних практичних порад домогосподарці

У господарстві (і не тільки) корисний засіб проти поспіху - вміння зосередитися на головному, відмовившись від другорядного, несуттєвого.

Припустимо, ви зайнялися прибиранням ванної кімнати. Помили стіни, двері, почистили ванну, раковину - і добре, треба бігти далі. А ви призупинитеся, подивіться навколо себе. Виявляється, дзеркало забризкане зубною пастою, крани покриті плівкою мила.

Приготуйте миючий розчин, зволожите ганчірку і начистити до блиску крани, вимийте мильниці і стаканчики для зубних щіток, повісьте чисті рушники. Погляньте на результати своєї роботи. Правда, добре ?! І незважаючи на втому, ви відчуєте задоволення від зробленого.

Нерідко господиня, захоплена приготуванням обіду, не помічає, як на столі накопичується гора брудного посуду і різної кухонного начиння. Кончена робота, тут би відпочити, приділити трохи уваги собі, та треба братися за миття посуду, прибирання кухні. Щоб такого не траплялося, намагайтеся організувати роботу раціонально і чітко - тоді у вас залишиться час для відпочинку і втомитеся менше.

Припустимо, на обід ви готуєте борщ.

Приступаючи до чищення овочів, постеліть на стіл газету або обгортковий папір.


По закінченні чищення залишиться згорнути і викинути її з очищеннями у відро для сміття.

Поки ви займалися овочами, закипів м'ясний бульйон. Знадобилася шумівка, щоб зняти набігає піну. Зняли і тут же, не відкладаючи, вимийте шумівку і покладіть на місце, натерли моркву і буряк - вимийте тертку.

Якщо на другий передбачаються котлети, то, прокрутивши м'ясо на м'ясорубці, відразу після використання розберіть її і покладіть в миску з гарячою водою.

Тепер можна взятися за підготовку котлетної маси в іншій мисці. Приступаючи до оброблення котлет, покладіть перед собою кухонну дошку для сформованих котлет, не забудьте сполоснути її холодною водою, щоб котлети не прилипали до дошки. Коли котлети будуть сформована, миску з-під фаршу тут же вимийте і перекиньте на сушилку.

Залишилося обсмажити котлети. Найкраще смажити їх на добре розігрітій сковороді на повільному вогні - вони не підгорять, прожаряться рівномірно, придбають апетитний рум'яний вид.