Наряд нареченої для багатьох гостей весілля набагато важливіше, ніж її зовнішність. Плаття переходить у категорію сімейних реліквій, надовго не сходить з вуст обговорюють подруг і випадкових перехожих. Взуття має не тільки завершити урочистий ансамбль, надавши йому досконалості і витонченості.

Перед тим, як вибрати туфлі на весілля, потрібно з однаковою ретельністю продумати і форму моделі, і висоту каблука, і матеріал. Щоб щасливий момент життя не перетворився для молодої жінки в тортури і страждання, прийняті в незручному взутті.

В силу зростаючої популярності екстрасенсорики і езотерики, весільні предмети, в тому числі і одяг, обросли масою прийме, народних забобонів і різних ритуалів. Так, туфлі на весілля купують заздалегідь. Відун не рекомендують робити подібну покупку в останні дні, ставиться до неї з погордою: аби білі да дешевше.

В силу мінливих тенденцій моди, багато наречених воліють не чистий білий колір, а його відтінки. Весільне вбрання в кремовому або бежевому тонах за популярністю часом випереджає всі інші ніжні фарби. Тут важливо, щоб взуття нареченої тон в тон поєднувалася з сукнею, без найменших погрішностей. З цієї причини стилісти рекомендують вибирати одночасно весь наряд, не розділяючи покупку.

У середньостатистичній реальності вибір весільного товару в спеціалізованому салоні не такий великий, як здається з боку людині не зацікавленій. Тому краще завжди мати при собі зразок тканини сукні.

Вибрати туфлі на весілля нетрадиційного кольору сьогодні набагато складніше, не дивлячись на те, що на ринку наданий більш широкий асортимент моделей. Без консультації стиліста не обійтися.

Якщо наряд виконаний майстром у традиційній білосніжній колірній гамі, але не хочеться надягати білі туфлі, то підійдуть моделі сріблястих і, особливо, золотих відтінків.


Варіант можливий за умови абсолютно вірного поєднання взуття та декору сукні. Досвід показує, що підібрати вдало тон в тон туфлі та оздоблювальні деталі весільної тканини набагато простіше, ніж поєднувати білу тканину і шкіру.

Вимоги до якості матеріалів туфель зводиться до того, що наречена не повинна натерти п'яту, а її ніжку слід уберегти від поту. Тому першорядне значення має матеріал устілки, він повинен бути натуральним, бажано, зі шкіри. Те, з чого зроблений верх, залежить від обраної тканини весільного плаття.

Наряди, зшиті з шовків, добре поєднуються з вишуканими атласними туфельками. Якщо припала до душі ажурна тканина, то варто вибрати туфлі на весілля, оброблені мереживами. Модель сукні, оброблена шикарною копицею пишних воланів, виграшно виглядає в поєднанні з класичними човниками зі шкіри в стилі мінімалізму, без бантиків і квіточок. Навпаки, туфлі, прикрашені рясним і помітним декором, з блискучими або яскравими деталями, що привертають загальну увагу, ідеально доповнять весільну сукню лаконічного крою.

Дотримуючись порад предків, які сьогодні стали всього лише народними прикметами, туфлі на весілля наречена повинна одягати закритою, цільної моделі. Це запорука взаєморозуміння у спільному житті. Забобонам в повсякденному житті не варто надавати великого значення, але напередодні життєво важливих подій навіть скептики їм піддаються.

Навіть для дівчини, що не мислячої свій образ без шпильок, туфлі на весілля, зроблені на дуже високому каблуці стануть складним випробуванням . В ідеальному варіанті, наречену забезпечують запасною парою весільного взуття на акуратному каблучку. Рідко хто відмовляється до вечора змінити туфлі на більш зручну модель. В іншому випадку, краще запастися спеціальними засобами - растяжателямі, і намагатися розносити трохи весільну модель в домашніх умовах.