На сьогоднішній день багато людей схильні до стресу в набагато більшому ступені, ніж раніше. Це відбувається в результаті того, що місто заселяє все більше і більше народу, бо в місті більше можливостей для кар'єрного зростання. А так же будується багато нових заводів і фабрик, супермаркетів і гіпермаркетів. І все мен-ше залишається особистого простору через обмеження строгими рамками, а це нега-тивно позначається на людських нервах - звідси і депресія.

Придушувані усіма цими факторами, люди стають апатичними, втрачають смак до життя. Їм здається, що їх прекрасна життя перетворюється в "сірі" будні. Вони утримують весь негатив у собі, що, в слідстві, є внутрішньою напругою. Слідом з'являються м'язові спазми і брак кисню. Стан здоров'я різко погіршується - з'являються стомлюваність і сонливість, порушення травлення. Через це у багатьох людей з'являється гастрит або утворюється виразка. Багато медицин-ські світила стверджують, що депресія здатна спровокувати виникнення ра-кових пухлин.

Людям необхідно навчиться жити без роздратування і напруги. Слід проаналізували та-зировать причини негативу, постаратися переглянути своє ставлення до них. Світ не стоїть на місці - він змінюється і люди самі здатні змінити його на краще, треба тільки бажати цього і докласти трохи зусиль.

Буває й так, що людина з раннього ранку перебуває в поганому настрої і не відомо навіть, що сприяло цьому.


Для таких випадків існують продукти, здатні побалувати вас і тим самим поліпшити ваш настрій. Найкращим з них є шоколад. Він відмінно живить мозок і підвищує кількість ендорфінів - так званих "гормонів щастя"! Також знизити вплив гормонів стресу, за рахунок великого вмісту вітаміну "С", здатні всі цитрусові. Вітамін "С" і багато антиоксидантів міститься і в звичайному зеленому чаї.

Так харчуйтеся ж смачно і корисно, піднімаючи тим самим собі настрій. Ось, при-міру, кілька видів овочів, здатних підняти рівень гомонов і позитивно впли-ять на ваш емоційний стан: морква, помідори, броколі і квасолю стручки-вая, солодкий перець. Із зелені: петрушка, салат латук, кріп. А так же горіхи і чорниця.

Взимку, коли на дворі стоїть похмура погода і навколишнє вас сірість не радує око, вам допоможуть .. квіти. Красивий і запашний букет, подарований від усього серця, здатний підняти настрій будь-якій жінці. І не має особливого значення, хто пода-рил цей чудовий букет - важливо і приємно саме увага. Ну або ж ви самі можете зробити комусь подарунок, адже робити добро і нести тим самим радість - це вже підняття настрою і собі і окружающім.Всех вам благ.