Більшість жінок завершують манікюр модним дизайном. У домашніх умовах можна дуже красиво прикрасити нігті. Найпростіший спосіб прикрасити свої нігтики, це додати до них блиску. Блискітки випускають всіляких квітів, форм і розмірів, що дозволяє створювати справжні шедеври. У багато лаки вже додані блискітки. З пластику і скла випускають різні стрази, які також вражають своїм асортиментом. Найкраще приклеювати їх на лак, який ще не висох після нанесення, таким чином, вони будуть міцно триматися.
Також для дизайну нігтів виготовляють спеціальну фольгу. Вона має тонку структуру і легко приймає потрібну форму. Фольгу вибирають під колір використовуваного лаку або контрастного відтінку. Дуже красиво виглядає фольга на кінчиках довгих нігтів. Клеїться вона також на сирій лак і обов'язково закріплюється спеціальним засобом. Також можна прикрасити нігті сухими квітами.


Гуляючи по парку, зберіть маленькі квіточки і листочки. Засушити їх, виклавши під сонце на підвіконні. Придумайте цікаву композицію і виконайте її на своїх нігтях. Не забудьте закріпити результат спеціальним закріплювачем.
На піку моди будь-які прикраси з пір'я, це можна використовувати і для дизайну нігтів. Пір'я також наносяться на свіжонанесений лак або відразу під закріплювач. Така прикраса підійде скоріше для прикраси вечірнього манікюру, так як протримається не більше одного вечора. Молоді дівчата люблять прикрашати нігті пірсингом. Якщо ви хочете виконати його самостійно, вам знадобиться манікюрне свердло, само прикраса і щипчики для затискання пірсингу. На натуральні нігті перед пірсингом необхідно нанести додаткове захисне покриття. Ще з різних ниток, страз, стрічок та інших матеріалів, складається певний візерунок і наноситься на один ніготь у вже готовому вигляді.