Вибір шуби вкрай складне завдання, особливо серед великої достатку хутра, моделей та цінової політики. Звичайно, це не купівля, квартири, але і до покупки шуби треба підійти ґрунтовно. Адже це чудове хутряний виріб буде вас радувати, зігрівати і викликати заздрість у подруг! Як зробити правильний вибір, щоб вас влаштувала і якість і ціна, і шубка викликала захоплення? Для початку, треба визначитеся з вибором хутра майбутньої шубки, а вже наступним етапом буде вибір моделі.
Зараз мутонову шуби набирають все більшої популярності у модниць завдяки своєму вишуканому зовнішньому вигляду, практичності і доступною ціною.
Що ж це за звір такий - "мутон"?
Мутон це ні що її не звір, а термін спеціальна обробки хутра з натуральної овчини. Хутро мутона виглядає гладким і м'яким на дотик, і має рівну, рівномірну поверхню. А своїм зовнішнім виглядом не поступається догорить бурдюки, як нірці і чорнобурці.
Переваги мутоновая шубки
- недорога мутоновая шубка в порівнянні з ексклюзивними хутром, ніяк не поступається в теплозберігаючих властивостях. Вона дуже тепла, але в той же час, не "парить" і дає можливість тілу дихати. В шубці з мутона вам буде легко і комфортно пересуватися, а головне тепло.
- Хутро з мутона дуже довговічний і надійний, мутоновая шубка прослужить вам не один рік. Що характерно для цього хутра, навіть при постійній шкарпетці мутон не скачується.
- Завдяки спеціальній обробці і вичинки хутра, шубка з мутона не промокає, навіть якщо ви довго будете перебувати на сніговій або дощовій погоді.


Можна сміливо стверджувати, що мутоновая хутро не боїться ніяких погодних умов.
- Завдяки тонкому хутрі (але ви ж пам'ятаєте, що він дуже теплий) і ексклюзивним дизайнерським рішенням можна змоделювати будь-яку фігуру і підкреслити свої достоїнства. Таке хутро не створює додаткового обсягу, ось тому, з мутона чудово виглядають приталені шубки різної довжини, курточки.
- У своїй експлуатації не вимагає педантичного догляду, досить на початку сезону її здати в хімчистку.
- Крім перерахованих вище переваг мутоновая шубки слід відзначити її її різноманітність в колірній палітрі, від різних квітів коричневого, сірого і чорного до їх різноманітних відтінків.
Де купити якісну шубку зі справжнього мутона, щоб не помилитися в її якості?
Звичайно, шубку не тільки з мутона але й з іншого хутра, можна купити без проблем на будь-якому речовому ринку будь-якого міста, навіть ціна вам напевно сподобатися більше. Але, ви впевнені в якості продукту, що купується? Де гарантії того, що ви купуєте дійсно той, мутон, який володіє перерахованими вище характеристиками? Хто запевнить вас в тому, що ваша шубка, ваша улюблена шубка НЕ розлізеться по швах на перший же день, а при несприятливих погодних умовах промокне так, що не якась хімчистка її не врятує.
Тому краще і дешевше для себе довіритися виробнику, який захищає споживача надаючи йому дійсно якісний товар.Шуби з мутона користуються надзвичайно великим попитом, завдяки широкому ряду шубок, кожушків, курточок різних фасонів, кольорів і відтінків.