Ні для кого не секрет, що добре підібране взуття здатна прикрасити навіть не самі ідеальні ноги. Обговоримо, яке взуття необхідно вибирати дамам, враховуючи їх фізіологічні особливості. Найголовніша мета більшості жінок - це, звичайно ж, подовжити свої ніжки на пару сантиметрів. Великою помилкою вважається думка, що подовжити ноги здатні тільки каблук і платформа, це далеко не так. Так як на носі зима, будемо розглядати чоботи.
Чоботи на платформі.
Такий вид чобіт підійде як чоловікам, так і жінкам. Для чоловіків з низьким ростом цей вид можна назвати ідеальним. Чоловіче взуття на прихованій платформі дозволить чоловікам додати парочку сантиметрів. Причому таке взуття буде виглядати на чоловікові дуже гідно і природно. Для жінок це, безумовно, можна назвати взуттям 2 в 1. Так це практично єдиний спосіб виглядати привабливо і при цьому досить швидко пересуватися і комфортно себе почувати.
Чоботи з загостреним носиком.
Відразу варто відзначити те, що на мініатюрних дівчатах чоботи із занадто подовженим носом буде виглядати безглуздо і смішно. Однак така форма носика здатна стрункішою фігуру, а також додає трохи зростання. А круглі і квадратні форми носика не слід вибирати жінкам з повними ніжками, так як це взуття візуально буде ще більше повнити їх.
Чобітки вузькі на тоненькому каблучку.
Напевно, будь-яка жінка знає, що такий фасон взуття стройнит і подовжує абсолютно будь-які ніжки. Бажано, щоб колір чобіт збігався або з колготками, або з штанів, це додасть нескінченну довжину ваших ніг. Винятком є жінки з дуже повними ногами.


Слід зазначити, що чимало важливий при виборі кольору взуття той факт, що світлі чоботи не тільки дуже не практичні, але й здатні навіть самі стрункі ноги візуально зіпсувати. Білі чоботи дуже примхливі у догляді. Вони здатні змінювати колір з часом і будь-який недолік, наприклад, в чистоті чобіт буде відразу ж помітний. Проте найголовніший мінус - це той, що світла взуття ріже ногу навпіл, а також вкорочує і повнити ноги.
Укорочені чоботи.
Ще їх називають ботильйони або півчобітками. Таке взуття дуже вигідно виглядає тільки за умови, що вона надівається під штани. Якщо ж ви є щасливою володаркою і без того струнких і довгих ніг, то таке взуття можна носити зі спідницями-олівець, наприклад.
Тепер слід відзначити найбільш модні кольори, які радять вибирати стилісти в цьому сезоні. Більшість дизайнерів віддали перевагу достатньо темним і непримітним квітам. Відтінки можуть бути будь-які, головне приглушеність і непомітність.
Залишився єдине питання. Які матеріали будуть використовуватися для створення дизайнерського взуття? Крім класики, такої як шкіра, стилісти ввели тканинні або текстильні чоботи. Мереживо стало дуже популярним останнім часом. Такий матеріал як атлас і оксамит будуть писком моди. Проте варто відзначити, що це в досить суху погоду. Для решти випадків підійде саме класичні шкіряні чоботи. Якщо вам набридла звичайна шкіра, можна віддати перевагу шкірі рептилій, наприклад. Також декорують взуття хутром, який останнім часом використовують більшість стилістів. Будьте красивими!