Кожна дівчина хоче бути завжди "красоточки", але на жаль не у всіх є необхідні кошти на це. Наведемо п'ять золотих правил при покупці одягу, які в підсумки приведуть тебе до заповітної мети:

1) Нікуди не поспішайте під час шопінгу, адже як говорить відоме прислів'я: "Поспішиш, людей насмішиш". Для початку пройдіться по всіх довколишніх магазинчиках, що не хапайте першу-ліпшу рожеву маєчку за привабливою ціною, адже по приходу додому ви не відчуєте задоволеності.

2) Завжди відправляйте в примірювальну.
Якщо ви втомлена після роботи, навчання вирішили прогульнутся по магазинах, а в голові літає одна лише думка: потрібні балетки, головне щоб зручні, обов'язково не забудьте їх приміряти, в таких умовах не довіряйте навіть собі.

3) Продумайте ваш список "життєво важливою одягу "і не беріть з собою великих сум грошей, а то в процесі ви можете відчути себе світською левицею, а це ой як вдарить по вашому маленькому кошелёчку.


Якщо ви йдете за спідничкою, так вже і йдіть за нею, а не за гламурними домашніми уггамі, ну я думаю дівчинки мене розуміють.

4) Ніколи не економте на верхньому одязі, взутті, сумках, адже всі знають , що в суспільстві зустрічають по одягу, а вже потім проводжають по розуму. Так що не витрачайте свої останні гроші на ширвжиток, краще відразу прикупите собі гарний пальтечко в осінній-весняний період, а в зимовий - дублянки і натуральні шубки.

5) Купіть собі кілька якісних речей, не треба багато, достатньо п'яти, міксуйте і оновлюйте свій образ за допомогою різних аксесуарів.

І наостанок, сходіть до професійного кравця, покажіть вподобану річ в журналі, і вона вам обійдеться набагато дешевше, ніж якщо купити таку в бутіку.