Милі господині, сьогодні в меню для вас я приготувала рецепт - суп з цвітної капусти. Це смачний і ситний суп, він дуже хороший в якості першого страви.

Для його приготування знадобляться продукти: кольорова капуста - 0,5 качана; м'ясо з кісточкою - 500-600г; цибуля-ріпка - 2 шт .; морква - 1 шт .; лавровий лист - 2 шт .; сіль; чорний мелений перець; вершкове масло - 100г.

Приготування супу з кольорової капусти: Зварити м'ясний бульйон (протягом 1,5 години). За 15-20 хвилин до готовності покласти лавровий лист, 1 цибулину, перець і сіль.


По закінченні, процідити бульйон, відокремити м'ясо від кісток і порізати шматочками.

Розділити цвітну капусту на невеликі суцвіття. Порізати цибулю і моркву, спасерувати. Цвітну капусту опустити в киплячий підсолений бульйон і варити протягом 10-12 хвилин до готовності. Готовність слід перевіряти виделкою: капуста повинна злегка хрустіти і не бути розвареної.

Незадовго до готовності, додати моркву з цибулею і м'ясо. Дати трохи прокипіти. Перш, ніж розлити по тарілках готовий суп з цвітної капусти, можна в них дрібно покришити зелень кропу. Смачного!