Для весіль 2013 року дизайнери підібрали воістину чудові колекції: незвичайні силуети, особливий вибір матеріалу, найвродливіша робота модельєрів. Хотілося б знати, що ж буде модно в майбутньому сезоні: мережива, коротке плаття, або бюст'є?
Розглянемо всі деталі:
У 2013 році нареченої будуть вдягати сукні, які будуть опрацьовані до найдрібніших деталей. Кожна деталь в сукні дуже важлива, адже це і відрізняє сукні один від одного. Кожен фасон при цьому набуває шик і елегантність. Виключно популярні в цьому сезоні такі деталі: мереживні квіточки, величезні банти або велику квітку на поясі. Та й живі квіти в цілому все ще дуже актуальні.
Пояс
Пояс проходить по лінії талії користується найбільшою популярністю в новому сезоні, оскільки він підкреслює перевагу фігури будь-якої нареченої. Він може бути простим або може бути прикрашений квітами.
Бретелі
Бретелі асиметричного характеру більш популярні в цьому сезоні. Вони надають особливу оригінальність до суконь сезону ввесни-літа 2013
Застібка на спині
Деталь, що надає шик і неперевершену красу всім сукням. А так само ще в давнину вважалося, що застібка на вбранні нареченої - запорука щасливого подружнього життя.Пір'я
Пір'ям можна прикрасити зачіску нареченої. Вони створюють вишуканий і вельми неординарний вигляд. Пір'я - це особливий гламур, що підкреслює сміливість нареченої.

Вишивка і мереживо
Мереживо так само постійним компонентом навіть у сукнях 2013 року. Бюст повністю з мережив - це новий хіт сезону суконь 2013 року. Плаття з аплікаціями і повністю вишитий буде оригінальною знахідкою весільної моди майбутнього сезону.
Стрази
Щоб сяяти всю ніч, потрібно буде вибрати краще плаття зі стразами і це одне з найголовніших прикрас сукні 2013 року.
Колір сукні
Більш актуальні в цьому сезоні такі кольори: червоний, пристрасний червоний, світлі постільні тони, рожевий, коричневий. Але самим справжнім хітом сезону можна назвати сірий колір з елементами перлового. Дивиною цього сезону є те, що всі кольори наречених у цьому сезоні в основі своїй темних відтінків. Популярний навіть чорний.
Довжина наряду і фасон
Поговоримо трохи про довжину. Одне з ключових тенденцій цього сезону є коротке плаття зі шлейфом. Так само в моді залишаться і плаття принцеси, і так зване "русалочий" сукню.