Для грамотного нанесення лаку на нігті не треба бути профсессіоналом. Для цього вам знадобиться основа під лак, її можна замінити прозорим лаком, ваш улюблений колір лаку і кисть.
Для початку потрібно нанести основу під лак, за допомогою якої лак буде більш яскравим і рівним. Основа під лак повинна сохнути протягом декількох хвилин. Потім наносимо лак вашого улюбленого кольору. Бутилек з лаком потрібно струснути, вмочити пензлик в лак і акуратно обтерти кисть об край, тим самим позбутися зайвої лаку і від бульбашок на поверхні нігтьової пластини.
Щоб у нанесеного лаку був хороший ефект, потрібно дотримуватися певну послідовність. І так умочуємо кисть в лак, торкаємося серідіни нігтьової пластини, а потім плавно переходимо до країв нігтьової пластини. Таким же чином потрібно наносити другий шар лаку.


Щоб нігті висихали швидше їх можна піднести до струмені холодної води. Для того, щоб прибрати лак з кутикули, потрібно взяти звичайну ватяну паличку, змочити рідиною для зняття лаку, і акуратно стерти лак.
Дуже важливо вибрати лак. Лак ретельно підбирається під форму нігтів і під відтінок шкіри. Всі лаки блакитного відтінку підійдуть для "світлих" жінок. Рожеві та червоні кольори, підійдуть жінкам з жовтуватим відтінком шкіри. Щоб подовжити короткі нігтьові пластини потрібно використовувати світлі і перламутрові відтінки лаку, але наносити потрібно так щоб каря нігтів були незакрашени. Якщо нігті мають на своїй поверхні нерівності, не можна прикривати перламутровим Даком.
Щоб ваші нігті були красиві, акуратні і доглянуті потрібно дотримуватися ці прості умови перераховані вище.