З сьогоднішнього дня йде Масляний тиждень, і треба пригощати своїх домашніх смачними млинцями. Тому я сьогодні пропоную вам, дорогі господині, 2 рецепта млинців. Перший - без використання дріжджів, другий - на дріжджах.

Рецепт тонких млинців

Для приготування тонких млинців візьміть наступні продукти: 200 г борошна,? л молока, жовтки 4-х яєць, білки 2-х яєць, 50 г масла вершкового, 1/3 ч.л. солі,? стіл. ложки цукру.

Приготування тонких млинців:

Розітріть жовтки з цукром, додайте масло, посоліть, влийте склянку молока. Ретельно все перемішайте, додайте борошно і добре розітріть, щоб не залишилося грудочок. Влийте молоко, що залишилося, розмішайте, додайте в піну збиті білки і знову розмішайте.

Добре розігрійте сковороду, змастіть її шматочком сала або рослинним маслом. Тісто наливайте тонким шаром і випікайте млинці з обох сторін.


Готові тонкі млинці, складіть у вигляді трикутників і подавайте зі сметаною або варенням.

Рецепт млинців традиційних

Для приготування традиційних млинців, візьміть наступні продукти: 2 склянки борошна, 2 яйця, 1 стол. ложка свіжих дріжджів, 1 стол. ложка цукру, 2 стол. ложки масла рослинного, сіль за смаком.

Приготування традиційних млинців:

У тепле молоко додайте дріжджі, цукор з сіллю, яйця і борошно. Добре все розміщуйте, щоб повністю розчинився цукор, і не залишилося борошняних грудочок. Готове тісто залиште на 2-3 години в теплому місці для бродіння.

У процесі бродіння необхідно кілька разів перемішувати тісто, щоб видалити надлишки вуглекислого газу і поліпшити властивість клейковини.

Перед тим, як випікати млинці, ще раз енергійно перемішайте тісто. Випікати і подавати млинці так само, як і в попередньому рецепті.