"Краса врятує світ!" - Говорив Достоєвський. Як приємно дивитися на красивих людей. Це естетичне задоволення порівнянно з насолодою природою і красивими речами.

Оточуючи себе красою, люди живуть і працюють, досягаючи значних результатів, реалізовують заповітні мрії.

При цьому в світі немає некрасивих людей. Хтось красивий завдяки своїй зовнішності і аристократичного походження, а хтось красивий душею, набором своїх моральних цінностей.

Люди розрізняються ростом, статурою, кольором шкіри, очей, волосся, зачіскою, станом шкіри. Якраз за станом шкіри косметологи ділять всіх людей на три типи: з сухою, жирною і нормальною шкірою. При цьому можуть бути комбінації з переважанням якогось одного типу.

При підборі косметики для обличчя слід враховувати вік і стан шкіри. З віком шкіра лущиться, стає сухою і стягнутої, іноді з'являються червоні плями роздратування.

Для усунення таких проблем слід регулювати вологість шкіри обличчя, застосовуючи вранці і ввечері зволожуючі креми, м'які очищаючі засоби, крему для шкіри навколо очей, спеціальні маски.

Всі ці процедури спрямовані на підтримку краси обличчя і усунення проблем. В Інтернеті є сайт looktips.ru, на якому представлені народні засоби для виправлення і підтримки прекрасного стану шкіри обличчя.

Власниці жирної шкіри страждають від сального блиску особи, чорних плям і точок через закупорку відкриваються пір.


Таким людям слід дотримуватися ідеальну гігієну шкіри і ретельно доглядати за нею.

Зараз у моді киснева косметика, яка ідеально піклується про шкіру обличчя, а так само різноманітні гелі для вмивання, які очищають відкриті пори і роблять шкіру матовою. Так само можна робити денні та вечірні маски з підсушують ефектом.

Жінки з нормальним типом шкіри і комбінованим також використовують м'які та ніжні кошти, по догляду які виконують скоріше профілактичну функцію, ніж лікувальну.

Вранці кожна поважаюча себе жінка наносить на обличчя косметику. При цьому дуже важливо підкреслити свої губи. При цьому кожна повинна знати, як фарбувати губи і підбирати для цього помаду. Тут багато застосовують засоби під колір волосся або очей. Змивається косметика спеціальним гелем.

З нормальною шкірою так само слід застосовувати живильні маски хоча б два рази на тиждень. Вони можуть бути як натурального походження, так і заводські аналоги.

Взагалі, жінкам з будь-яким типом шкіри слід ретельно стежити за станом свого обличчя, адже воно є як би візитною карткою. І чим красивіше особа, тим більше дверей відкривається перед її володаркою.