Літо прекрасна пора року для відпочинку і, саме влітку, кожна з представниць прекрасної половини людства прагне як слід засмагнути. Адже природний загар куди більш привабливий, ніж той, що набуває жінка після відвідування солярію.

Однак, саме в цей період, шкірі потрібен особливий догляд. Тому догляд за шкірою обличчя влітку значно відрізняється від звичайного догляду, до якого звикаєш протягом усього року.

По-перше, літо - це, перш за все багато сонця, а значить, шкірі обличчя потрібна посилений захист від сонячних променів. Але необхідно враховувати, що для різних типів шкіри і захист від сонячних променів буде різною. Із загальних правил щодо захисту шкіри від ультрафіолету - це використання сонцезахисного крему.

Для захисту жирної та комбінованої шкіри обличчя, слід застосовувати сонцезахисний крем з легкою текстурою, а краще навіть використовувати сонцезахисний гель.

Для сухої шкіри необхідно використовувати тільки сонцезахисний крем і повністю виключити використання гелю, адже він в сукупності з сонячними променями часто призводить до утворення так званих гусячих лапок.

По-друге, необхідно пам'ятати, що догляд за шкірою обличчя влітку, не закінчується на використанні сонцезахисних кремів і гелів.


Необхідні ще й особливі способи очищення шкіри обличчя, адже влітку на шкіру впливає не тільки палюче сонце, а й пил, який забиває пори, внаслідок чого з'являються почервоніння на шкірі і вугрі.

Для сухої шкіри необхідно використовувати молочко для очищення шкіри і м'яку пінку для вмивання - це цілком оптимальний варіант для очищення сухої шкіри обличчя.

Для жирної та комбінованої шкіри необхідно використовувати наступні очищаючі засоби: рідина для зняття макіяжу, гель для вмивання для жирної шкіри, в принципі такий гель є менш обтяжливим для шкіри обличчя, проте чудово очищає жирну і комбіновану шкіру.

Не варто нехтувати тонікамі та лосьйонами на спиртовій основі. Вони не принесуть, ні жирної, ні комбінованої шкірі шкоди, і цілком непогано впораються з очищенням шкіри.

Також власницям цих типів шкіри необхідно відмовитися від нічного крему. Так як в своїй більшості, нічні креми володіють зволожуючим ефектом, а влітку він сприятиме закупорці пір.

І найголовніше, необхідно пам'ятати, що правильний догляд за шкірою обличчя влітку дуже важливий, адже саме від нього залежить зовнішній вигляд і здоров'я шкіри.