Ось прийшла пора підбирати собі зимову верхній одяг. І вибір, швидше за все, впаде на зимове пальто. Воно додасть елегантності вашій фігурі, підкреслить стиль і добре зігріє - якщо підібрати пальто з розумом.
Як правило, зимове пальто носять кілька років, на відміну від решти верхнього одягу, яку підбирають на сезон, тому й до вибору варто підійти з більшою відповідальністю. Для початку слід вибрати матеріал.
Найпопулярніші матеріали для пальто зроблені з твіду або вовни - вони дуже теплі, не сильно дорогі і добре підійдуть до наших холодів. Якщо ж зима не сувора, можна спробувати альтернативні варіанти - наприклад, пальто з деніму, або витончене коротке пальто з коміром з хутра - за умови, що вам воно буде до лиця!
Для чоловіків же основним матеріалом продовжує залишатися шкіра - вона тепла , зручна, не сковує рухів і презентабельно виглядає. Також все частіше з'являються варіанти пальто з верблюжої вовни або кашеміру, що гарантує незвичайні, але приємні відчуття при носінні. Важливо підмітити, що чоловіки вважають за краще носити будь-яку дрібницю в кишенях, так як у них немає сумочки, а в портфель лазити за ключами чоловікам не до душі. Кишені повинні бути великими і, по можливості, закритими. Дуже важливі внутрішні кишені - буде, куди покласти паспорт і документи, щоб не діставати їх занадто часто і не втрачати.Якщо пальто планується використовувати не тільки в зимовий сезон, корисно буде придбати пальто з підстьожка, яку можна зняти, якщо холоди відступили . У цьому випадку також стане в нагоді капюшон - він добре захищає голову від продування, тільки не відмовляйтеся від шарфа повністю.
Пальто також має бути зручним. Зазвичай зимовий одяг виглядає дещо мішкувато, але це необхідність - пальто не повинне щільно прилягати до тіла, щоб можна було без проблем одягти товстий джемпер і все одно залишився простір для повітря. Немає більшої проблеми з холодом, ніж відсутність повітря між одягом і тілом!
Зимове пальто потребують догляду, і, на жаль, на це доведеться витратити сили. Після зими його варто здати в хімчистку, прати же в домашніх умовах категорично не рекомендується.
Обов'язково потрібно буде перевірити цілісність пальто - чи на місці гудзики, чи добре тримаються підкладки - головне виправити недоліки вчасно.
Зимову верхній одяг прийнято зберігати в поліетиленових мішках, повісивши на плічка (щоб вона не розтяглася і не втратила форму). А щоб на комірі не залишалося плям, можна використовувати старий шарф або хустку.
Удачі у виборі!