1. Марка Chanel в 95 відсотках випадків реалізує свої сумочки лише у власних бутиках або в самих-самих найкращих і престижних торгових будинках усього світу, таких як Harrods, Bon Marche, Galerie Lafayette, Saks, і так далі.

2 . Необхідно звертати чуйність на упаковку сумок. Якщо ви раптом вирішили замовити сумочку від Chanel в інтернет-магазині то ясна річ, пакета до сумки вам не пошлють, але коробка обов'язкове повинна бути, вона весь час однотонна (до класичної сумці Chanel 2.55 - останні роки висилають виключно білі коробки), на лицьовій стороні (кришці) коробки красується лише напис "CHANEL" без фірмового логотипу або яких-небудь інших додаткових значків або символів.

3. Що мати відношення логотипу на самій сумочці. У справжньої сумочці Chanel права С на логотипі незмінно перегороджує і перекриває ліву З вгорі, а ліва загороджує праву З внизу. На підроблених сумках, як правило, це найперше і основне, що може кинеться в очі: безладне побудова, літери можливо можуть перегороджувати один одного як завгодно або формувати малозрозумілу фігуру без натяку на дві переплетені літери С.А також на протилежній задній стороні сумки застібки повинна бути видавлена в шкіру напис "Chanel Paris".

4. Усередині всякої сумочки є срібний планшет з написом Chanel. На вставках зі шкіри всередині сумочки повинна обов'язково наличествовать видавлені гравірування. При цьому вона можлива двох типів: "Chanel MADE in FRANCE" або "Chanel MADE in ITALY". Але іноді в сумочках Chanel всередині лейбл шкіряний, а не з металу. У подібній ситуації необхідно звернути увагу на рядок: в непідроблених Chanel, якщо сумочка чорного, коричневого, темно-синього або іншого темного кольору, ніколи не застосовується строчка з білої нитки.

5. Неодмінною і неухильної частиною цієї сумочки є картка із пластику у внутрішньому кишеньці. На картці обов'язково показаний ідентифікаційний номер сумочки. Двох рівних номерків на різних сумочках не може бути.
Номери у сумочок, виготовлених до 2005 року, полягають з 7 цифр.У сумочок, зроблених після 2005 року - з 8 цифр.

6 . Голограмма- важлива і суттєва деталь. Номер на голограмі весь час збігається з номером на пластиковій картці із внутрішньої кишені. Номер постійно розміщений вгорі. Голограма завжди розміщена в лівому кутку знизу, противолежащем стороні, на якій знаходиться планшет, зсередини сумки. Іноді в сумочку вшивається шматочок зі шкіри в лівий кут сумочки спеціально для даної голограми. У дуже рідкісних випадках голограма можливо варто в кишені всередині сумки або ж у зовнішньому зворотному кишеньці сумочки. Самое найважливіше і суттєве в голограмі те, що її майже нездійсненне відірвати, але якщо ж ви все таки будете намагатися це зробити, голограма буде відкріплений від сумки маленькими шматочками. Якщо ви без особливих зусиль і зусиль відірвали заповітну голограму від сумки - то ви придбали підробку!

Голограми приклеюють в сумочки з 1948 року, на дуже багатьох сумочках,
сохранявшихся з тих років, голограми утримуються до сьогоднішнього дня!

7. Варто звернути увагу, що також у сумок існують зовсім невеликі елементи, за якими теж можна визначити, непідробна сумка або ж ні, навіть якщо всі попередні визначення збігаються. Зокрема, шви. У справжньої сумочці шви охайні і точні, стяжки дуже крихітні. Стьобана шкіра на сумочках немов полягає з маси ромбів, всякий з яких однаковий за величиною всім іншим, а чотири краю ромба відповідно бути рівної довжини (величини ромба залежать від обраної вами моделі і габариту самої сумочки).

8. Також про автентичність варто судити по замках на сумці. Собачки на замочках можливі як з шкіряним, так і з язичком з металу. На металевому язичку з одного краю весь час красується напис Chanel, з іншого краю - логотип з двох вічних перехрещених С.

9. Чохли для сумочок. Він зобов'язаний бути з ущільненої і приємною на дотик тканини. Все інше так само, як на коробочці - красується лише тільки напис.