Наближається Новий рік і його не можна уявити без нарядженою і прекрасної ялинки. Настає час покупки цієї розкішної святкової цариці, зовсім скоро будуть відкриті всілякі ялинкові базари. Мабуть, один з найбільш зручних варіантів - це купівля штучної ялини, адже в порівнянні зі справжньою, здатна дарувати радість вам не один рік, ніколи не зможе втратити яскравий вигляд. Як необхідно правильно вибирати штучну красуню?
Насамперед варто визначитися якої висоти буде ялинка. Далі можна буде перейти до наступних моментів - забарвлення та голки. Зелений, золотий, ліловий, салатовий, срібний - вибір розмальовок штучних ялинок може просто дивувати. Можна вибрати ялинки, які вже прикрашені стильними гірляндами.
Неодмінно варто приділити увагу якості матеріалу ялиночки:
Немов натуральні виглядають ялинки, вироблені з просоченої ялинкової паперу, хоча вони здатні прослужити менше чотирьох років. При цьому, з такими ялинками потрібно звертатися дуже акуратно, адже папір здатний легко займатися.
Найдорожчі - литі пластмасові ялинки. Ялинові гілочки виконуються окремо, після чого з'єднуються разом.
Самим прийнятним вибором є штучні ялинки, виконані з полівінілхлориду.


Разом зі снігом ці штучні ялинки виглядають просто незрівнянно. Вони не підвладні вогню, а значить і природно виглядають.
Огнеупорность вважається особливо важливою властивістю ялинки штучного походження. Якісні ялиночки повинні проводитися зі спеціальних негорящіх матеріалів, це повинно вказуватися на ялинковому ярлику.
Якість хвої має велике значення для штучної ялинки. Досить провести долонею проти зростання голок, у разі коли у ялинки м'яка хвоя. Якщо хвоинки жорсткі, то необхідно обережно посмикати за самі голки. Міцна м'яка хвойна основа в ту ж секунду розпрямляється і приймає початковий стан, жорстка не обсипається.
Наявність сертифікату якості відіграє важливе значення, адже ялинки зроблені зі штучних матеріалів, які вже при невеликій температурі можуть виділяти у повітря усілякі небезпечні хімічні сполуки, які можуть володіти не тільки неприємним запахом, але також здатні заподіяти шкоду станом здоров'я людини.
Після того, як ви придбали вподобану штучну ялинку, можна додати невеликий приємний нюанс - обробити її спеціальним спреєм із запахом хвої. Вона стане не тільки радувати око, але і пахнути немов справжня лісова красуня.