Новий рік - час подарунків і здійснення бажань. Всі чекають від нього чогось незвичайного. Правда бажання у всіх різні Хто хоче отримати подарунок з цукерками, а хто безлюдний острів. А ми почнемо з подарунків самим собі. Перш за все, піднімемо настрій і зробимо його новорічним. Для цього уявімо себе чарівниками на всі руки і зробимо чудову напольную композицію. Для її створення нам знадобляться сухі гілки верби химерної форми.
Ми їх будемо встановлювати в пластикову або керамічну ємність з допомогою гіпсу.
Вистилаємо ємність фольгою. Розмішуємо гіпс, заповнюємо їм підготовлений посудину і на стадії застигання вставляємо гілки. Притримуємо їх до повного застигання гіпсу. Декоруємо поверхню мохом або сизалю. Тепер вирішуємо, як з нашої композиції зробити новорічну інтер'єрну роботу.
1.Одним з безпрограшних варіантів може стати ідея з декорування текстильними бантами. Вони легкі, ефектні і ошатні.


Зробити їх самим не складе великих труднощів. Головне мати в наявності відрізки красивої тканини, стрічки та тасьму. А ваша фантазія підкаже, що робити далі.
2.Украшаем подарунками. У порожні сірникові коробочки ложем маленькі новорічні сувеніри та записочки з привітаннями. Загортаємо в папір для подарункової упаковки, перев'язуємо стрічкою і розвішуємо по гілочках. У новорічну ніч всі бажаючі можуть вибрати собі подарунок.
3. Прикраса-сюрприз. Готуємо маленькі красиві конвертики, куди поміщаємо по одній половині будь-який з прислів'їв. Ті, у кого будуть дві половинки однієї прислів'я, з'єднуються в танцювальну пару. Це один із прикладів. Але їх можна придумати досить багато.
4.Фонарікі засвітись. Розвішуємо невелику ялинкову гірлянду.
Універсальність композиції полягає в тому, що і після нового року, знявши новорічний декор. Вона буде служити прикрасою вашого інтер'єру.
З наступаючим вас святом.