Кілька порад, щоб ваш свято не було тужливим і похмурим. Новий рік буде веселим, якщо включити трохи фантазії ..
1. Прикрасьте ваш дім! Для того, щоб відчуття свята вас не покидало. На вхідні двері прикріпіть святковий вінок. Напередодні свята на прилавках магазинів можна знайти безліч різних прикрас.
2. Наступна порада, підійде для тих, хто коли-небудь тримав у руці пензлик і фарби. Прикрасьте вікна! Якщо є бажання і фантазія, то з легкістю можна намалювати різні візерунки і малюнки. Ви, безумовно, згадайте дитинство, і до вас прийде святковий настрій.
3. Звичайно, головною прикрасою будь-якого будинку або квартири в Новий рік є ялинка. Ви можете поставити живу ялинку, і вона буде вас радувати не тільки зовнішнім виглядом, але і чудесним ялиновим запахом. Найбільш популярним і зручним варіантом на сьогоднішній день є штучна ялинка. Хоч вона і не володіє ялиновим запахом, зате вона не обсипається і вона може стояти хоч до весни. Для тих, у кого немає бажання ставити ялинку, але є якесь невелике кімнатне дерево, то його з легкістю можна прикрасити! Повісивши гірлянду або новорічні ліхтарики, прикрашене кімнатна рослина також буде піднімати вам настрій.


Але все-таки, якщо ви ставите нормальну ялинку, прикрашайте її всією сім'єю. Це зблизить вас і допоможе в створенні новорічного настрою.
4. Також у створенні святкової атмосфери велику роль можуть зіграти різні аромати і пахощів. Багато запахи асоціюються у нас зі святами або певними подіями. Якщо запах мандаринів, нагадує вам новий рік, можна придбати ароматичні палички або свічки, ефірне масло із запахом цього фрукта. Це допоможе створити не тільки святкову атмосферу, але і домашній затишок.
5. Фрукти - невіддільний атрибут святкового столу, а якщо проявити фантазію фрукти можуть бути не тільки смачним десертом, але і прикрасою. З допомогу балончика фарби, фрукти можна прикрасити в різні кольори і використовувати в оформленні декору.
6. Ну і звичайно остання порада, зберіть всі своїх близьких і рідних людей за святковим столом!
Але щоб ці поради реально допомогли у створенні святкового настрою важливо робити все від усієї душі. Тоді ваше свято буде веселим і незабутнім!