Переваги.
Теплове зручність - такий вид теплового зручності дуже добре підходить для обігріву житлового простору. Пов'язано це зі здатністю нашого тіла відчувати тепло. Іншими словами, ми не відчуваємо так гостро холод, якщо зігріті наші ноги. Людина відмінно себе почуває, якщо тепло виходить від статі коливається від двадцяти до двадцяти дев'яти градусів, тоді як для голови досить тепла від дев'ятнадцяти до двадцяти чотирьох градусів Цельсія. Відомо, що тепла струмінь повітря від радіаторів прагне верх з середини приміщення до поверхні стелі. В результаті цього ми часто відчуваємо в ногах холод, але це почуття досить оманливе, оскільки навіть якщо температура буде перевищувати звичайну кімнатну норму, нам все одно буде здаватися, що в кімнаті прохолодно. А от якщо ми знаходимося в приміщення, де є тепла підлога, то відчуття у нас абсолютно інші, так як в даній ситуації наші ноги відчувають тепло і ми відчуваємо себе більш комфортно. Тепле повітря, який піднімається від теплої підлоги, знижується на пару градусів, на рівні двох метрів і в підсумку температура рівномірно розподіляється по приміщенню.
Люди, що хворіють астмою або алергією, легко можуть перебувати в приміщення, де є наявність теплої підлоги, так як ефективність теплового статі набагато краще, ніж тепло виходить від батарей. До речі, тепла підлога не надає сухості повітрю в приміщенні, тоді як парове опалення навпаки, повітря робить сухим.
Безпека і якість - вся зигзагоподібна система постачає тепло вашому підлозі, розташована всередині статі, таким чином, вона не псує зовнішній вигляд вашого приміщення . Розподіляється вся обігрівальна система рівномірно, щоб знизу прогрівався всю підлогу, отже, подача тепла в батареї більш низька, щоб людина не обпікся об гарячий радіатор. У цьому відношенні тепла підлога значно виграє на відміну від батарей, які при сильному морозі прогріваються дуже сильно.Рентабельність - система, збереження теплової енергії, тепла підлога доведена до мінімуму, тобто вона значно вигідніша, ніж подача тепла від батарей. У опалювальної системи, всім нам звичною, є недоліки в системі герметизації, дуже часто холодні потоки повітря засмоктуються з вулиці, що в підсумку вимагає підвищення температури нагріву. Проникнення холодних потоків повітря в приміщення дуже сильно знижує вологість у кімнаті, і в результаті це призводить до сухості слизової оболонки і шкірного покриву, таким чином, виникають простудні захворювання.
Опалювальна система, яка заснована на кругообігу гарячої води, не вимагає високу температуру для нагрівання, щоб створити комфорт. Незамінним помічником в рівномірному прогріванні статі, буде бойлер, який навіть після того як його відключать, підтримує підлогу в теплому стані.
Енергосистема такою ефективністю не володіє, оскільки переклад електроенергії в теплову енергію досить невисокий.
Недоліки .
Теплове зручність - висока температура теплої підлоги вважається як велика перевага, але є люди, які мають протилежну думку. Багато віддають свою перевагу холодному кахлю або дерев'яній підлозі, так як відчуття теплої підлоги викликає у них почуття вологості під ногами.
Безпека і якість - це може здатися дуже дивним, але відсутність наявності батарей в кімнаті, вважається великим недоліком. Якщо в приміщенні робиться ремонт, то для загального інтер'єру, батареї просто необхідні, тому що якщо вони відсутні, то це візуально міняє кімнату на 180 градусів.
Рентабельність - ніхто не буде сперечатися, що тепла підлога набагато рентабельніше, ніж батареї. Гроші, які ви витратите на встановлення всієї системи, в наслідок, за опалення ви будете витрачати значно менше. Але слід пам'ятати, що застеливши підлогу килимом або іншим килимовим покриттям, ви зменшите виходить від статі тепло і при цьому значно програєте в економічному плані.