З настанням холодів все ми приділяємо підвищену увагу своїй шкірі, яка в зимовий період стає особливо вразливою. Але поряд з шкірою турботи також вимагають і наше волосся. Стикаючись з суворими умовами зими, вони втрачають вологу і стають ламкими.
Але не тільки примхи погоди впливають на волосся, будь то літню спеку або ж зимовий холод. З приходом холодів поряд з морозом і колючим вітром випробувань волоссю додають батареї центрального опалення. Вологість у приміщеннях різко падає, тому волосся висушуються і електризуються.

Для захисту волосся і підтримання їх здоров'я є ряд простих рекомендацій:
1. Не варто навантажувати волосся частими походами в перукарню. Фарбування і стрижку краще робити до настання мінусових температур.
2. Голову потрібно тримати в теплі! Модна індустрія не стоїть на місці, і навіть взимку Ви можете виглядати стильно, підібравши шапку підходящого фасону. Пам'ятайте, що не можна вибирати тісний головний убір, інакше Ви ризикуєте послабити приплив крові до волосяних цибулин.
3. Використовуйте бальзам при кожному митті голови.4. Щотижня балуйте волосся і шкіру голови масками. Маску можна купити або приготувати, використовуючи перевірені часом інгредієнти - яєчний жовток, масла (реп'яхову, рицинова, жожоба, кокоса, авокадо). Масло продається в аптеці або в магазині ароматерапії.
5. Неприпустимо перебувати на холоді з непросушенной волоссям. Залишки вологи прискорять замерзання волосся і як наслідок, підвищиться їх ламкість.
6. По можливості виключіть або скоротіть до мінімуму сушку феном, завивку щипцями, випрямлення волосся праскою. Якщо використання електроприладів не уникнути, наносите захисний кондиціонер.
7. Гаряча вода травмує волосся, тому мийте голову водою нижчої температури.
8. Кінці волосся завжди уразливі, особливо у власниць довгих локонів. Використовуйте для них спеціальні засоби по догляду.
9. Навіть цілий косметичний арсенал не зробить потрібного впливу, якщо Ви не будете дотримуватися певних правил у харчуванні. У вашому меню повинно бути присутнім достатня кількість фруктів і овочів, а також хліб з цілісних злаків, м'ясо, птиця і риба (нежирні сорти), морепродукти.