Більшість жінок помиляються, коли думають, що якщо змішати тюбики і нанести фарбу на волосся, то вони отримувати той колір волосся, який намалювати на коробочці.

Необхідно розуміти, що фарба для волосся, це зовсім не та фарба, якою ми фарбуємо стіни. Вона не фарбується поверх вашого волосся, а спочатку розпадеться на окремі пігменти. Після цього, вона прибирає старий колір вашого волосся і замінює його новим відтінком. Саме через це результат може бути найбільш непередбачуваний.

В залежності від того, вирішили ви просто пофарбувати волосся або осветлиться, пам'ятайте, що чим сильніше буде відрізнятися колір фарби від вашого природного кольору волосся, тим сильніше піддайте свої волосся пошкодження. Перукарі-професіонали рекомендують уникати сильних змін кольору волосся, і, тим самим, залишатися в межах не більше двох відтінків ваших натуральних волосся. Якщо ви перейдете даний межа, то природно текстура волосся значно зміниться, це ви помітите на дотик.

Для того щоб отримати бажаний відтінок волосся і домогтися того результату, який хотіли, потрібно враховувати деякі особливості, і дотримуватись певних правил при підборі фарби у відповідності з вашим натуральним кольором.

Якщо ви вирішили провести фарбування волосся в домашніх умовах, то виконати цю процедуру успішно ви зможете тільки з першого разу. Таким чином, на чистій палітрі ви зможете зробити все, що захочете. Якщо ж ви зробили це невдало, то не беріться відразу ж переробляти, а найкраще зверніться до професіонала. Таким же чином краще звернутися за послугою до перукаря, якщо ви хочете кардинально змінити колір волосся.

Мабуть, найпоширенішою проблемою при самостійному фарбуванні волосся є неправильний вибір відтінку і кольору. Якщо повірити статистиці, то більшість жінок, з незрозумілих причин найчастіше вибирають дуже темні або дуже світлі відтінки.

Якщо ви хочете пофарбувати колір волосся в темніший відтінок, то робіть це поступово. Так ви полегшите собі роботу надалі, коли захочете змінити волосся в більш світлий тон.

Як правило, існує кілька основних відтінків волосся - чорний, каштановий і блонд, а також категорії однієї кольорової гами - світлий, середній і темний.


Незалежно від того, який колір волосся ви маєте на даний момент, порівнюйте приклад одержуваного відтінку з власним натуральним кольором.

Такі заходи слід вжити, так як пігменти фарби мають властивість взаємодіяти з натуральним пігментом волосся. Одним з недоліків фарбування волосся в салоні є те, що перукар зробить забарвлення по всій довжині вашого волосся, при цьому заново Знебарвити вже колись пофарбовані кінчики. Таким чином, може вийти нерівномірний колір, і волосся знову стають ламкими і послаблюються.

При фарбуванні волосся вдома, можна самим враховувати особливості волосся, відповідно фарбувати тільки там, де потрібно.

Дуже часто буває що волосся, які зобов'язані виглядати красивими і золотистими, виглядають як суха солома. Це відбувається в результаті частого знебарвлення, що призводить до сухості волосся.

Для того, щоб уникнути такого ефекту, після фарбування волосся варто використовувати кондиціонер або бальзам, який призначений спеціально для фарбованого волосся.

При освітленні волосся не маловажно правильно вибирати тон. Не потрібно освітлюватися дуже сильно, якщо шкіра вашого обличчя світла або навіть бліда, інакше ви ризикуєте виглядати як привид. Фарбуйте волосся в більш попелясті відтінки. Через те, що шкіра голови виділяє достатньо багато тепла, фарба біля коріння дуже швидко знебарвлюється. Саме тому, забарвлення волосся бажано починати з кінчиків. Потім поступово переходите на фарбування коренів. Таким чином, ви зможете отримати рівний і рівномірний колір.

Одним з недоліків фарб червоних відтінків є те, що вони дуже швидко знебарвлюються. Навіть люди, які народжені з рудим кольором волосся, з віком втрачають їх природний колір.

Потрібно відзначити, що темні відтінки волосся найкраще підходять молодим дівчатам. Просто з віком шкіра обличчя стає блідою, тим менше такий колір до лиця.