Існує кілька видів макіяжу, призначені для різних приводів і різного часу доби. Відмінністю денного макіяжу від вечірнього є використання пастельних і нейтральних відтінків, за допомогою нього ви зможете створити образ романтичної, жіночною або суворої ділової дівчини. Набагато частіше нам доводиться наносити повсякденний денний макіяж, тому йому потрібно навчитися в першу чергу. Власниці блакитних очей - щасливиці, скільки поетів присвятили їм свої вірші, порівнявши їх "дзеркала душі" з морем, небом, алмазами. Але досить часто блакитноокі представниці жіночої статі не вміють підкреслити їх природну красу.
Метою денного макіяжу є вирівняти тон шкіри, приховавши наявні недоліки на обличчі, і, звичайно, підкреслити неземну красу блакитних очей. Як правило, в денному макіяжі переважають світлі пастельні тони, якщо ж днем намічається свято чи торжество, можна додати фарб в свій образ, використовуючи більш насичені відтінки.
Для початку наносимо на обличчя і шию основу - акуратно і ретельно по масажних лініях, щоб шкіра добре ввібрала крем.
Темні кола або невеликі почервоніння (прищі) маскуємо спеціальним олівцем (консілером), ну а потім вже наносимо тональний крем, який необхідно ретельно розтушувати.
Далі наносимо пудру, за допомогою неї ми так само можемо візуально скорегувати овал обличчя. Обов'язково припудрюємо повіки, це дозволить зберегти тіні на очах набагато довше. Розтушовуємо рум'яна таким чином, щоб надати вашому обличчю велику виразність.
Форму брів для денного макіяжу підкреслювати не обов'язково. Але якщо у вас світле невиразні брови, то скористайтеся коричневим або темно-сірим олівцем, але ні в якому разі не чорним.
Очі підводимо олівцем того ж кольору, що і брови.


Чорний олівець можна використовувати тільки для куточків очей, намалювавши стрілки, що дивляться вгору, і обов'язково добре розтушувати пензликом. Для блакитних очей підійде сірий відтінок олівця, він підкреслить їх глибину. Лінію, промальовувала по нижньому століттю, направляємо вгору, щоб візуально підняти куточки очей. Нижню повіку так само радимо підкреслити олівцем білого кольору, це візуально зробить ваші очі більше.
Тіні наносимо наступним чином: темні кладемо на куточки верхньої повіки і растушевиваем до середини, а світлими покриваємо частину, що залишилася століття, рухаючись від внутрішнього куточка ока до середини . Темними тінями можна провести акуратну лінію під нижнім століттям. Обов'язково добре растушевиваем перехід від світлих тіней до темних, щоб він вийшов плавним.
Ну і завершальний етап: наносимо на вії туш, ретельно профарбовуючи в куточках очей, щоб ще більше візуально збільшити ваші очі, і наносимо на губи помаду або блиск.
Синій, блакитний, бежевий, золотий, рожевий, бузковий, фіолетовий, коричневий - ось кольори, які блакитноокі дівчата можуть сміливо вибирати, набуваючи тіні, звертаючи увагу на те, щоб вони були пастельних тонів. Ці відтінки зроблять ваші очі неповторними. Занадто темні - чорні, коричневі, сірі тони, а так само екзотичні - пурпурні, жовті чи помаранчеві краще не використовувати. Це не зробить ваш образ краше. Майте на увазі, що нанесення товстим шаром тіні виглядають досить вульгарно, особливо, золотистого і сріблястого кольорів.
Почуття міри - ось чим дівчина повинна керуватися при нанесенні денного макіяжу. Акцент краще зробити на очі, підкресливши їх красу і глибину, а губи переважніше покрити блиском нейтрального світлого кольору або прозорим.