Нерідко перед багатьма дівчатами та жінками постає питання про те, яку туш для своїх очей їм вибрати - водостійку або звичайну. У тій і в іншої є свої переваги і недоліки. Розглянемо їх детальніше.

Звичайна туш

До неводостійка типам туші можна віднести звичайну туш і так звану слинну туш. До складу звичайної неводостійка туші входять мастика, зміцнюючі смоли, консерванти та барвники, не так давно стали додавати і ланолін для зволоження і зміцнення вій. Слинна туш, в общем-то, складається з тих же інгредієнтів, тільки без води. Тому суху таблетку перед застосуванням треба трошки зволожити.

Перевага неводостійка туші в тому, що вона найбільш нешкідлива для вій. Іншим позитивним якістю її є те, що вона легко знімається з особи за допомогою лосьйону або косметичного молочка, завдяки її легкої розчинності у воді. Однак звідси виходять і її недоліки: з нею не поплавати у воді, не поплачеш зайвий раз, не вийдеш на вулицю в дощову погоду, інакше туш потече.

Водостійка туш

У водостійку туш додаю спеціальні водостійкі смоли, і вона стає труднорастворимой у воді.


Як правило, така туш зберігається на обличчі і під час плавання або рясного потовиділення. Більш того, вона утворює на віях міцну плівку, яка візуально додає їм довжини. Мінус водостійкої туші полягає в тому, що вона розчиняється в жирах. А це означає, що вона може розплився під очима, утворивши траурні кола. Тому в області очей слід наносити лише мала кількість крему, а ще краще використовувати знежирений гель для очей.

Зняти ж водостійку туш можна тільки за допомогою жирних препаратів, таких, наприклад, як жирний крем, або ж з допомогою промаслених ватних тампонів. Попередження: у чутливих очей може початися запальний процес. Майте це на увазі.

Туш для вій, що володіє шовковистим ефектом або спеціальні подовжують волоски можуть згустити і подовжити вії. Однак для тих, хто використовує контактні лінзи, це засіб протипоказано, оскільки маленькі волоски можуть потрапити в око.