Як же хочеться мати красиву, гладку шкіру. Це бажання кожної жінки. Навіть самі легендарні красавици
Нефертіті і Клеопатра позбавлялися від волосся на шкірі. І на що ми тільки не здатні заради цього! Адже так набридли ці гострі леза, якими треба так часто користуватися. А волосся після цього ще жорсткіше і ростуть швидше.
Депіляция це штучне видалення волосся. За допомогою висмикування руйнуються волосяні цибулини. Після такого методу боротьби з волоссям вони ростуть повільніше. Ефект триває від 2 до 4 тижнів.
Такий метод боротьби з волоссям придумали ще в давнину. Користувалися ним в Єгипті, Римі, Древній Греції.
Воскова депіляція входить в послуги практично всіх салонів краси. Також зробити її можна і самостійно в домашніх умовах. Гарячий або теплий віск наносять на потрібну область, коли він повністю застигне видаляють разом з волоссям. Для цього використовують спеціальні серветки. Чи не зривайте на одному місці двічі чи тричі серветку з воском! Інакше може утворитися опік. Існують кремоподібні маси воску, які знімаються шпателем. Для різних ділянок варто застосовувати відповідний матеріал.


Так спеціальний гарячий віск використовують на делікатний місцях. Теплий віск в картриджах підійде для великих дільниць - ніг. Виробники також подбали про асортимент матеріалу. Буває шоколадний, рожевий, азуленовий віск. Волоски повинні бути не коротше 5 мм. Існують інгібітори росту, вони сповільнюють ріст волосся. Також застосовують різні масла після процедури. Перед застосуванням обов'язково читайте інструкцію і дотримуйтесь заходів безпеки.
Після депіляції часто залишаються почервоніння. Якщо ви розумієте, що не можете справитися самі-зверніться до фахівця. Не можна використовувати самостійно гарячий віск в ніжних місцях, в областях пахв. Протипоказано робити депіляцію при цукровому діабеті, варикозі, поганому згортанні крові, в місцях де є родимки і папіломи, при гормональних проблемах які призвели до підвищеної волосатості.
Безсумнівно в депіляції є багато плюсів, якщо вона зроблена якісно. Краще довіритися в руки професіоналам і тоді у Вас не буде почервоніння, свербіння, опіків. Радійте своїй гладкою, шовковистою шкірою!