Масаж від фр.masser - растірать- це ряд прийомів які механічно або рефлекторно впливають на шкіру або органи.
Його застосовують у лікувальній, косметологічної спортивної а також гігієнічної практиці. Почали його застосовувати ще з незапяматних часів. Перси, єгиптяни ассірійці за 4000 років до нашої ери застосовували масаж в оздоровчих цілях. А в Стародавньому Китаї навіть викладали масаж як дисципліну в лікарсько-гімнастичної школи. Був поширений він і в Індонезії, Індії а також на островах Тихого океану. Хто першим придумав цей чудовий метод ми точно не знаємо.
З метою підвищення ефекту масажу, існують різні масла, мазі та гелі. Лікувальний масаж призначають практично на всіх фаза лікування і в реабілітаційному періоді. Він може позбавити Вас від багатьох проблем з серцево-судинною, нервовою системою. Відновити опорно-руховий апарат. Допомогти при гінекологічних та урологічних захворювань, порушення обміну речовин. Оздоровити дихальні шляхи і шлунково-кишковий тракт. Завдяки цьому чудесному методу виявляється можна і вилікується, відновити сили, розслабитися, оздоровити шкіру, прекрасно не тільки себе почувати але і виглядати! А яку дію у розслабляючого масажу!
Буває загальний і локальний (місцевий, зонний) масаж.Існують прийоми масажу: погладжування, розтирання, розминка, вібрація. Для кожного прийому існують ще його види.
Так погладжування буває площинним, що охоплює переривчастим і охоплювати переривчастим. Розтирання граблеобразное і греблеобразное, застосовують тут також щіплеобразние руху. Розминка і вібрація переривчасте або НЕ переривчасте. Зрозуміло відразу, що масаж річ не проста. Для його виконання знадобитися багато сил і глибоких знань анатомії та фізіології людини.
Призначати і робити масаж повинен фахівець. Тому що існує як ряд свідчень для масажу, так і ряд протипоказань.
Ми можемо побалувати близьких або себе в домашніх умовах хіба що легкими формами масажу, розслаблюючим із застосуванням ароматичних масел.
За методикою класифікують класичний, періостальний, іспанська, точковий, фінська, тайський баночний, медовий а також стоун. Перелічити всі види масажу дуже важко. Адже його використовують у всьому світі з різною метою і називають по-різному.
Приділяйте час собі коханій і відчувайте себе прекрасно!