Розслабляючий масаж здатний запобігти психічний або психологічну напругу, зняти втому і стрес, позбавити від депресії, психосоматичних захворювань, апатії, почуття тривоги, відчаю, відновити сон. Після цієї процедури поліпшується функція обміну речовин.
Протипоказань у цього виду масажу немає, він рекомендується і підходить всім.
Роблять розслабляючий масаж методом погладжування, розтирання, вібрації і розминки. Цей масаж називають також антистресовим, нейроседативний і як зараз модно, реллакс-масаж.
Але в чому криється секрет цієї процедури? Розслабляючи м'язи, знижується кількість імпульсів, що надходять в кору головного мозку. Завдяки цьому зменшується його загруженность.Ето веде до заспокоєння. Таким чином можна впливати на думки через тіло.
За допомогою антистресової масажу можна повністю відновити організм як фізично так і емоційно. Після нього відновлюються сили, пробуджуються внутрішні джерела життєвої енергії між тілом і душею.
Розслабляючий масаж буває загальний і для різних частин тіла окремо.
Найбільш поширений масаж спини. У домашніх умовах його можна зробити приблизно таким чином.Починають з поверхневих погладжувань від попереку до плечей і назад. Знизу вгору руху більш інтенсивні, обернено-м'які. Далі погладжують плечі. Ведуть від шиї до передпліччя. Потім погладжують ребра долонями. Потім трохи інтенсивніше погладжують від боків до хребта. Розтирають плечі і шию. Спину масажують легенько складочками 4-5 см. Але не пощипують. З правого боку переходять на ліву. Великі пальці справа і зліва від хребта на 3 см, трохи натиснути, потім відпускаємо. Від попереку до шиї злегка каючись круговими рухами спини.
Існує техніка Ватцо. Це реллакс у воді.
Для поліпшення якості результату в розслабляючому масажі застосовують ефірні та любі масла. Можуть проводити процедуру під спокійну, розслаблюючу музику, під шум моря, лісу, під спів птахів.
Після цього масажу людина відчуває себе розслабленим. Рекомендують після нього полежати 10-15 хвилин.
Цей вид процедури стає все популярнішим. Адже людині нелегко жити в такому сучасному ритмі. Постійно робота, поспіху, відносини, що оточують .. Використовуйте антистресовий масаж як відмінний спосіб відновити життєво необхідні сили. Це і є той випадок, коли можна поєднати приємне з корисним.