Весільні фотографії - момент на все життя
Весільна фотографія несе в собі емоції, вона здатна переносити нас в той час, знову пережити ті щасливі моменти, хвилювання, переживання. Чого тільки варті ці щире посмішки!
Весільна фотографія пройшла довгий шлях. Вона завжди мала свою цінність. Весільний альбом-це маленьке життя. Фотографія це іскусство.У цього творіння немає ідейних кордонів.
До весільної фотосесії треба підготуватися. Шикарне плаття, зачіска і макіяж це ще не все. Ще вибрати фотографа. Потрібно поговорити з кілька спеціалістами, подивитися їх роботи. Дуже важливо щоб фотограф до себе мав, відчував і розумів що Ви хочете. Ви повинні йому довіряти. Він як Чарівник на Вашому святі. Можливо варто зробити пару пробних знімків, для наочності. Це також допоможе навчитися парі працювати на камеру.
Для весільної фотосесії дуже важливо вибрати місце. Це може бути місто, парк, ліс, біля озера, старовинні будинки. Ідею варто обговорити і розглянути з фотографом. Сьогодні є можливість влаштувати фотосесію навіть на повітряній кулі. Важливо побувати в цьому місці заздалегідь. Вулички на яких ми виросли також делікатне момент. Адже не так давно Ви бігали по них ще маленькими. Продумайте маршрут враховуючи час.


Сьемка займе приблизно від 2 до 4 годин. Не варто брати з собою гостей, вони будуть заважати роботі фотографа і Вам.
Фотосесії бувають у різних стилях, на будь-який смак. Романтичний, репортажний, фантазійний, художній, гламурний, вінтаж або розкутий, комедійний. Потрібно розглянути різні варіанти.А може ретро? У чорно-білих фотографіях присутня своя магія.
Більшість весіль випадає в теплий період року. Взимку люди теж одружуються. Зимова весільна фотографія по своєму прекрасна. Не дарма зиму часто порівнюють з нареченою у фаті. На тлі чистоти, непорочності ці воістину чисті теплі почуття. Панує атмосфера казки.
Уважно слухайте фотографа. Позувати на камеру не дуже легко. Надмірне позування може все зіпсувати. Ми звичайно хочемо щоб наші фото були природними. На підказки фотографа наречена часто починає бентежитися і замикатися Цього робити не можна. Не можна також на це прохання нареченому ховати обличчя і відводити очі.
Треба розуміти що це весільна фотосесія а не просто фотографування нареченої.
Приймайте слова фотографа як прохання а не зауваження.
Частіше посміхайтеся. Нехай цей щасливий момент залишиться у Вас глибоко в серці, а беручи в руки весільний альбом, Ви знову і знову закохувалися одне в одного.