Зачіска є основою зовнішньої привабливості, і щоранку свого дня починати з відвідин салонів краси для багатьох дам просто нереально. Тому варто засвоїти деякі прийоми для самостійної хорошою укладання локонів за допомогою такого простого засобу, як фен. Укладку феном слід створювати на чисті волосся, інакше ви просто не досягнете потрібного ефекту. До укладання, необхідно нанести трохи на волосся невеликі фіксують склади, наприклад як пінку, гель, або лак. Універсальні засоби допоможуть зроблять волосся трохи жорсткіше, а так само допомагають захистити їх від сильного температурного впливу самого фена і додають зачісці стійкості і пишності. Спреї-кондиціонери присвоюють волоссю шовковистість, і ще один плюс захищають їх від зайвого перегріву при жаркій укладанні. Повністю всі водянисті фіксатори наносяться на вологе волосся. Укладання зачіски з проділом і починають від проділу, у разі зачіска знаходиться без нього, то з тімені. Щоб не обпекти людині голову, струмінь гарячого повітря з приладу направляють з боку самого проділу в бік щітки. Перемістіть фен по уздовж всієї щітки, а потім витягніть її з волосся. Така схема проробляється пару раз до придбання потрібної форми локонів у проділу, далі перебігайте до обробки лобових волосся, а потім феном обробляють пасма волосся на кожній окремій зоні, при цьому не забувайте надавати щіткою волоссю необхідний напрям.


Схожим чином можете обробити волосся кожен локон на кожній дільниці. На заключному етапі потрібно буде розчесати волосся гребінцем і де зустрічаються частими зубами, а потім і закріпити обсяг який вийшов лаком.
Укладання за допомогою приладу званим як фен робиться досить стрімко в зіставленні з іншими методами, але вона вимагає ретельного підходу і певної майстерності . Неодмінно дуже ретельно просушуйте волосся, намагайтеся, щоб висушені пасма волосся не стикалися разом з вологим волоссям, інакше це впливає на пишність кожного Лока. Всі інші деталі зачіски з часом опрацьовуйте, що не забуваючи відразу створювати об'ємну форму. Тільки копітко укладені прядка до прядки і відмінно просушені волосся звичайно ж будуть природно і красиво виглядати в зачісці, до того ж збережуть хорошу форму на весь день. Трапляється так, що час не дозволяє зробити все вірно, в такому випадку дозволяється обробляти індивідуально кожну обсушену пасмо окремо, далі накрутити її на бігуді або на спеціальну кругленьку щітку і просушити волосся феном.