Популярні тренди початку 2013
Квіткові сарафани та візерункові топи прибрані подалі.
Манекени у вітринах кутаються в домашні шарфи, насувають на лоб в'язані шапочки, кокетливо схиляють голову, красиво оформлену беретом .. Злободенний питання для модниць: які головні убори в тренді?
Не можна не відзначити, власне сезон Осінь-Зима 2012-2013 в моделях або розмальовках зимових головних уборів нічого свідомо свіжого не дає, а кличе модниць до відваги експериментам! Популярні бутики, глянцеві журнали та інтернет-магазини головних уборів тільки трохи оновили перелік зимових головних уборів. Основна специфіка новітнього сезону - поєднання видів одягу, аксесуарів і забарвлень.
Наприклад, шапочки солідної в'язки працюють неодмінним аксесуаром в морозу заключні кілька років. У поточному кварталі художники дають скрашувати даний нехитрий головний убір шкіряними вставками й ефектними аплікаціями. Черговий цікавий момент: ця шапка обов'язково повинна бути ясною, а ніяк не традиційного темного, білого або сіруватого кольорів. Не здають позицій і трикотажні моделі в'язаних шапочок. Дане незамінний девайс в стилі casual особливо підійде юним молодим жінкам.
Звичайно, в зимовий період 2012-2013 роки не обійтися без хутра! Може здатися на перший погляд, власне даними чудовим матеріалом популярні будівлі поквапилися обробити всі види головних уборів! У моді хутряні шапки-вушанки, берети, кепки ..


Колірна палітра хутряних шапок не відрізняється сором'язливістю і стриманістю. Традиційні тони наявні в меншості. Царюють солодкий вишневий, ясні червоний і фіолетові кольори, а ще теплі пісочні кольори.
Хутряні головні убори найкраще з'єднувати з курткою або ж дублянкою, які й ще оброблені хутром. В'язану або ж трикотажну шапку нормально носити з шубкою.
На піку популярності в новому сезоні перебувають кепки. Будучи спочатку чоловічим складовою гардеробу, в даний час кепки комфортно розмістилися в дамських вбиралень. Майже всі гуру моди на власних показах припустили Цікава моделі даного головного убору. Так, моделі будівлі Lanvin дефілювали по подіуму в хутряних кепках, здатних зігріти в тому числі і в найсуворіші морози. Найвибагливіші елегантні кепки з природної шкіри дає носити Roberto Cavalli. Враховуючи думку метра, такий девайс, доповнений сонцезахисними окулярами, стане виглядати ще більше красиво.
Кокетливі берети, що сподобалися майже всім цінителькам елегантного традиційного стилю, в сезоні Осінь-Зима 2012-2013 взяли помітний розмір. Художники дають з'єднувати розкішні великі берети безтурботних квітів (какао, мишачий, попелястий, гірчичний) з пальто жорсткого розкроюючи або ж лаконічним тренчем.