Зима 2013 - справжнє джерело ідей у сфері брюк моди. До нашій увазі пропонуються не тільки самі революційні і нові дизайнерські рішення, але і тренди, які були актуальними і раніше - правда, вони набули особливої екстравагантність. Так що навіть сама вишукана модниця зуміє вибрати підходящий фасон брюк - благо, на її вибір величезна кількість фасонів, широкий асортимент кольорів і текстур. У нашій статті мова піде про найпопулярніші тренди цього сезону.

Старі-добрі "банани"
Історія виникнення цієї моделі веде нас ще в 40-ті роки ХХ століття. Правда, тоді брюки-банани насмілювалися одягати не все - бо в людей вони викликали насмішки. Але, як кажуть, на кожен товар є свій покупець. І брюки-банани не стали винятком. Вони особливо припали до смаку музикантам -джазменам. А ось піку популярності вони досягли в 80-х роках і стали однією з невід'ємних частин гардеробу жінок. Не менш актуальними "банани" є і сьогодні - цей фасон користується популярністю у багатьох дизайнерів. Ідеальне поєднання сьогоднішнього сезону - брюки-банани і так звані светри oversized, так само підійдуть блузи і піджаки.

Широкі штани

Ті, хто віддають перевагу широким штанів, так само порадіють безлічі варіантів цієї моделі. Такі брюки ідеально поєднуються з топами, короткими жакетами, светрами і сорочками ділового стилю. Колір верху і низу можуть бути як однотонними, так і абсолютно контрастують за кольором.


Любителі шовкових широких штанів будуть виглядати дуже елегантно, ті, хто віддає перевагу шерсті або шкіри - стильно.

Брюки-кльош
У народі кажуть: "Все нове - це давно забуте старе", і ми в черговий раз в цьому переконуємося. Адже в моду знову увійшли брюки-кльош, які були так популярні в 70-х роках минулого століття. Як і тоді, брюки-кльош виглядають дуже в стильно в поєднанні з взуттям на високих підборах. Ідеальне завершення образу - светр, піджак або туніка. Правда, сьогоднішні брюки-кльош все-таки відрізняються від своїх попередників фасоном, вірніше - кроєм. Він став далеко не стандартним. Та й замість однотонного кольору з'явилися найрізноманітніші візерунки та принти.

Укорочені брюки
Ця модель брюк не втрачає своєї популярності, швидше - навпаки. Головне, чим вони відрізняються від моделей попередніх сезонів - це крій і декор. У 2013 році укорочені брюки стали лаконічними і простими, як прикраси використовуються кишені, стрілки і вставки з принтами.

Особливості тканини
Взимку 2013 нас порадує не тільки різноманітність моделей брюк і безліч фасонів, але й широкий асортимент текстур. Традиційні котон, твід і вовна залишаються в моді, але набирати "очки" почали і такі тканини, як оксамит і атлас.

Кольори
Крім традиційного чорного, модними кольорами взимку 2013 року є жовтий, гірчичний, червоний, зелений і синій. Одним словом - бути яскравими цієї зими буде зовсім просто!