У передчутті головної події власного життя - весілля, багато майбутні дружини відчувають сильне розчарування, коли приходить час вибирати весільну сукню. Переміряла силу-силенну суконь, дівчина раптом з сумом розуміє: легше відшукати нареченого, ніж придбати по-справжньому прекрасне вінчальну сукню, в якій вона буде виглядати воістину принцесою! Щоб уникнути таких розчарувань, варто заздалегідь подумати над тим, який фасон підійде конкретно вам? По суті, все те безліч весільних суконь, яке виставляється в магазинних вітринах, показується на подіумах і в престижних журналах, ґрунтується лише на п'яти фасонах, з яких один - ваш. Усвідомивши це, ви істотно полегшите пошуки бездоганного вбрання.
* Весільну сукню фасону Ампір (іншими словами "імперія"). Таке вбрання відрізняє завищена талія і кройка відрізним під грудьми. Саме від цієї смуги починається спідниця, спадаюча м'якими складками, які легко і ніжно охоплюють фігуру. Здавалося б, фасон досить звичайний. Щоб додати нарядності, ліф декорують вишивкою, візерунками або іншими декоративними прикрасами.
Кому підійде такий фасон? Дівчатам невеликого зросту з прекрасними пропорціями. Нареченим з досить маленькими грудьми. Для останніх ліф сукні виконують з жорсткого, текстурованого матеріалу, а нижню частину виготовляють з легкої, повітряної тканини.
* Сукня А-силует (тобто "принцеса"). Це весільну сукню і справді схоже на букву "А": прямо від щільного ліфа воно м'яко і рівно розширюється вниз, при цьому спідниця на вибір може зберігати форму завдяки маленькому криноліни, тобто подкрахмаленной нижньої спідниці, а може вільно спадати м'якими фалдами. Фасон "принцеса" відрізняється цільним кроєм, іншими словами, вбрання, не відрізне по талії.
Кому підходить такий фасон? Та фактично всім! Даний фасон - класика вінчального вбрання. Трохи варіюючи покрій, ви можете підібрати весільну сукню під свою статуру. Наприклад, маленька дівчина буде здаватися в такій сукні трохи по вище, а повні ноги успішно приховає розширюється спідниця.
* Пряме (прилегле) вінчальну сукню Таке плаття ненав'язливо повторює всі лінії вашої фігури, але при цьому залишає деяку свободу рухам. Для більшого комфорту донизу воно трохи розширюється.


Фасон сукні надзвичайно популярний за рахунок того, що виглядає природно. У той же час його можна зробити дуже ошатним за рахунок частин декору. Пряме вінчальну сукню - це, безумовно, верх елегантності, тому воно може стати воістину "паличкою-виручалочкою" як для молодих наречених, так і для зрілих дам.
Щоб зробити свою сукню ще нарядно, додайте до нього знімний шлейф.
Такий складовою вбрання підійде струнким тонким дівчатам будь-якого зростання.
* Бальна вінчальну сукню. Всі дівчата просто марять про таке плаття: облягаючий вузенький ліф, що виділяє фігуру, дуже довга розкішна спідниця, оброблена воланами, оборками, візерунками, а може і шлейфом у формі купола (цьому сприяє крінолін або надмірно накрохмалений під'юбник). Безперечно - найкрасивіший і святкове вбрання для будь-якої нареченої! У такій сукні всяка жінка виглядає істинної казковою принцесою, граціозно виходить з королівської карети під четвіркою прекрасних коней.
Кому підходить таке плаття? Струнким, худорлявим дівчатам, високим і середнього зросту. Повністю протипоказаний цей фасон нареченим невеликого зростання - невисокою дівчині легко "загубитися" посеред цієї пишноти і виглядати дещо кумедно. Дружинам "в тілі" теж краще остерігатися подібного фасону - він може візуально додати кілька кілограмів. * Весільне плаття Русалка. Таке плаття щільно охоплює фігуру, різко розширюється вниз від рівня колін, тим самим створюючи враження "риб'ячого хвоста". Цей фасон надає приголомшливу можливість продемонструвати свою фігуру, особливо для сміливих і розкутих жінок, які, не бояться показати всі свої форми.
Підійде тільки нареченим з бездоганною фігурою. Не слід вибирати плаття "русалка" тим, хто не хоче привертати увагу гостей до не дуже вдалим стегнах і сідницях. Найкраще в такому вбранні виглядають дівчата зі стрункими стегнами. Однак відкладіть в сторону це плаття, якщо в ньому ви будете комплексувати, або бентежитися! Головне, щоб вам було комфортно.
Нехай ваш вінчальний наряд буде вдалим, тому що саме в ньому вас запам'ятає ваш наречений і весільні гості, в ньому ви залишитеся на фото і відео, і такою матір'ю і бабусею будуть потім захоплюватися діти і внуки !