Дами нерідко задаються питанням: як стати елегантною? Для початку, дорогі дами, потрібно усвідомити, що означає бути елегантною. Елегантна - зовсім не означає фанатична прихильниця моди. Імідж більше асоціюється з оригінальністю, він допомагає показати норов, настрій і навіть ваші мрії. Стильна жінка точно визначає тип речей, найбільш підходящий саме їй.
Отже, зробіть перший крок: Навчайтеся! Найкращий метод визначити власний стиль - це підшукати відповідні приклади. Тому що, щоб стати дамою, відмінно розбирається в стилі, необхідно вивчити закони стилістики. Можна не вчити теорію, але абсолютно необхідно спостерігати за тим, як одягаються елегантні люди, яким чином вони підбирають і комбінують свої речі. Коли ви прогулюється по вулиці, виділіть серед оточуючих даму, яка вам здається елегантною, та оцініть її вбрання. Читайте престижні журнали, дивіться телеканали про моду і збирайте гідні уваги образи.
Крок другий: Ревізія свого гардеробу. Переберіть власний гардероб. Там неодмінно знайдуться речі, які ви вже давно збиралися викинути, але щось вас завжди зупиняло. На даний момент саме час втілити в дійсність вашу тривало виношував ідею і позбутися від непотрібних речей, які в майбутньому не збираєтеся носити
Крок третій: Почніть з звичайних композицій.


Якщо ви сумніваєтеся в підборі своїх нарядів, то почніть з традиційних композицій: монохромна, чорно-чорна, чорно-біла і чорно-сіра композиції. Крім цього, ви повинні визначити, одяг яких кольорів і якого стилю вам підходить. І намагайтеся не додавати зайві деталі до своїх композицій.
Крок четвертий: Визначтеся з тим, що вам підходить. Вкрай важливо точно усвідомити, який саме тип одягу підходить саме вам. Не бійтеся приміряти до себе ті типи нарядів, які ви раніше не використовували. Нові кольори, нові напрямки моди допоможуть вам визначити свій неповторний імідж. Не обмежуйте себе ні в чому, однак, майте на увазі, що престижні речі не варті ваших витрат на них, якщо це не те, що підходить вам насправді.
Крок п'ятий: Експериментуйте! Після того, як ви знайдете внутрішню впевненість, починайте експериментувати. Сформуйте власний погляд на свій стиль.
Бути елегантною - це захоплююча і досить-таки непроста задачка. Ваш імідж повинен бути бездоганним. Ваші наряди повинні гармонійно поєднуватися з аксесуарами, макіяжем, зачіскою та девайсами. Головне, що вашим зовнішнім виглядом Ви повинні показувати оточуючим те, яка ви всередині.