При підготовці до весілля наречені величезну увагу приділяють власним весільного наряду. І це дійсно важливо: наречений і наречена повинні прекрасно виглядати поряд, тому їх одяг зобов'язана відповідати один одному. Сукня нареченої має до того ж прекрасно сидіти на останній і подобатися їй.
Зовсім недавно коротке вінчальну сукню було чимось екстраординарним, а наречена, яка наважувалася надіти коротку сукню, викликала як мінімум здивування присутніх на весіллі гостей. В скороченому сукню можна було з'явитися на другий день, або після весільного торжества, але ніяк не на самій церемонії одруження.
Зараз нареченої в коротких нарядах вже нікого не вражають, їх стає більше - під стать сучасним весіллям, які вже нерідко проводяться не у звичайних парадних залах РАГСі, а іноді в самих незвичайних місцях - на пляжі, в парку, на кораблі або навіть під куполом парашута.
Чим же в цьому році порадують модельєри наречених, які вирішили виходити заміж не в звичайному шлюбній вбранні.


В першу чергу зверніть свою увагу на сукні з колекції Філд Девіда. Завдяки ультрасучасному дизайну, моделі цього кутюр'є, безперечно, сподобаються нареченим, які планують організувати своє одруження в стилі Модерн. Вінчальні сукні від ліванського модельєра Жоржа Чакри підносять нам зовсім незвичайну ідею застосування шлейфу - в представлених нарядах шлейф знаходиться попереду. У колекції відомого італійського модельєра ді Санто, создательніци класичних вінчальних нарядів, весільні сукні сильно нагадують коктейльні. Завдяки нечисленність декоративних частин вони повинні сподобатися нареченим, не прагнуть до надмірностей в одязі.
Для тих же, хто планує провести весільне торжество в ретро-стилі, стане просто чудовим вибором вінчальну сукню від британського дизайнера Дженні Пекхем.
Любителькам яскравих нарядів придивляться моделі від Мелісси Світ, які приємно вражають безліччю узорів і декоративної обробки.