Я буду найкрасивішою нареченою! Так говорила кожна дівчинка ще з дитинства. Скільки нарядів ми приміряли на себе в своїй уяві. І ось, наближається цей щасливий день. А самої головне, про що так довго мріяли вибрати не можете. У класиці ми звикли: весільна сукня -пишное сукню. Але давно вже це не так. По перше, в ньому незручно сідає в машину. А по друге-ви маленька, тендітна дівчина можете "загубитися" в цих колах і тканинах.
Свою витонченість можна підкреслити за допомогою вузького сукні. Однозначно на сукню повинен бути ніжний малюнок.
У стилі ампір весільний наряд шиють з легких тканей.Верх-парча, спідниця з атласу. Плаття із завищеною талією і глибоким декольте ідеально сяде на Вас. Рукавчик короткий. Як варіант-плаття без рукавов.Можно підібрати на ніжних бретельках. Чудово будуть виглядати довгі перчаткі.Фата повинна бути вище або до талії. Плюс каблук додасть зростання. А також висока зачіска. Якщо фату прикріпити на верх зачіски Ви будете виглядати вище. А як Ви ставитеся до довгого шлейфу? Вам він теж дуже підійде.Якщо наречена маленького зросту але з великими грудьми їй також підійде плаття в стилі ампір. Але без обьемного верху і без масивних прикрас. Тільки ніжність, легкість і вишуканість.
Є безліч варіантів, які варто приміряти і подивитися на себе в дзеркало. Це дуже приємне занятіе.ведь Ви-наречена! Обов'язково приміряйте повністю наряд з туфлями. І колір має значення. Адже сьогодні актуальний не тільки білий.
Тендітна дівчина це прекрасно. За допомогою правильно підібраного сукні Ви будете чарівною. Вашій нареченому буде приємно носити Вас на руках. Тому що пишну сукню часто приносить неудобства.Возможно він навіть не захоче випустити Вас зі своїх рук. Адже Ви тепер одне ціле.
А найголовніше Ви повинні подобатися собі. І знати що Ви сама прекрасная.Пусть Ваша мрія збудеться і Ви будете найкрасивіша наречена!
І ще Ви можете не переживати, що будете вище свого чоловіка.
Адже найголовніше не пишність сукні а Ви-наречена, яка дуже красива в своєму весільному вбранні!
Будьте щасливі!