На сьогоднішній день вибір іграшок запаморочливий. Але не варто хапати що попало або те що сподобалося. Іграшка повинна бути в першу чергу безпечною. Уважно огляньте її на міцність. Діти кидають і ламають речі, тому предмет не повинен розколотися або мати гострі деталі. Зверніть увагу на фарбу. Вона не повинна злазити бо дитина все тягнуть до рота. Обов'язково читайте інструкцію на упаковці. Дуже важливо з чого зроблена іграшка, щоб в її складі не було канцерогенів і токсичних речовин. Огляньте її на наявність дрібних деталей. Перевірте не відриваються вони.
Нехай безпечні іграшки приносять радість вашому малюку. Залишилося тільки дізнатися що зацікавить Вашу дитину.
Ваша дитина буде виявляти багато речей в його перший рік життя. Нам потрібно допомагати йому пізнавати цей світ

Від 0 до 3 місяців. У перші місяці життя, ваша дитина найбільше потребує сенсорної стимуляції. Він не рухається багато, тому ми повинні вибрати іграшки з кольором, звуком і різною текстурою. Його увагу привертає все що його оточує. Він з часом навчиться фокусувати погляд.


Для новонароджених прекрасно підходить мобіль на ліжечко. Вони бувають разние.Музикальние або зі світловими еффектамі.Разние режими дозволяють за бажанням рухатися іграшок. Якщо самі іграшки знімаються їх можна періодично міняти на інші. Дуже важливо правильно прикріпити його, щоб малюк не потягнув і не перекинув на себе.
Кольори повинні бути більш пріродние.Сіній, зелений, червоний, жовтий.

Для дітей від 1 до 4 місяців підійдуть брязкальця, які дозволяють дитині розрізняти звуки і кольору.


Є кілька типів брязкалець. Для самих крихітних підійдуть навіть ті які чіпляються на ручки і ніжки. Це допоможе дитинці ознайомиться і відчувати своє тело.Вибірая брязкальце з ручкою зверніть увагу на те чи зручно буде малюкові тримати її в рученкамі. Вона повинна бути легкой.Ігрушкі які чіпляються на коляску також порадують Вашого малюка.
Приставка у вигляді арки на якій багато різних іграшок хороший варіант. Вони регулюються по висоті і малюк може спокійно доставать.Развівать моторику рук, координацію рухів і слух.

У 3-4 місяці можна малюкові грати на килимку спеціальному з прикріпленими іграшками, дзеркальцем. Є килимки-сумки їх можна брати з собою в дорогу або перенести малюка коли він заснув.


З 6 місяців дитина починає сідає. Йому зручніше грати вже двома руками. Тепер будуть цікаві іграшки музичні з різними кнопочкамі.Возможно навіть з вібрацією. Цікаво буде грати з дитиною в прядки. Ніби завісу подимается- герої появляются.Опускается-зникають. У цей період необхідно придбати гризунчик, які чухають зубки.

Як відомо малюки люблять купатися. а з іграшками купання куди більш цікавіше. Качечки, кораблики, рибки а також заводні безсумнівно піднімуть настрій.
Ви все думаєте, а де машинки, кубики пірамідка? Вони швидше за все будуть цікаві вашому малюку з 8-9 місяців.


Нехай Ваш малюк буде радісним і розвиватися йому допоможуть якісні ігрушкі.А веселий малюк це завжди радісна мама.