У часи свого правління Карл II заборонив молодим людям вінчатися. З тієї точки зору, що воїн у якого немає сім'ї і дітей краще б'ється. Святий Валентин був священиком і простим лікарем. Йому було дуже шкода закоханих. І він під покровом ночі вінчав їх таємно. Але незабаром про це дізнався жорсткий правитель. Священика замкнули в темниці і засудили до смертної кари. У наглядача була дуже красива дочка Юлія. Засуджений закохався всім серцем в дівчину. Він написав їй визнання в любові під яким підписався "Твій Валентин". Записку знайшли після його смерті. Стратили Валентина 14 фераля 286 року.
Багато хто з нас, дізнавшись про цю сумної легендою замислюються, а що було б якщо Юлія знала про почуття які він до неї відчував? З тих пір вважають святого Валентина покровителем усіх закоханих. А день його страти назвали Днем Валентина або всіх закоханих. У цей чудовий день закохані виражають свої почуття. Кожен по своєму. Хто то з нетерпінням чекає цього довгоочікуваного визнання. Хто то з боязкістю малює валентинку і просить сміливості у святого. В інших це вже позаду. І вони з нетерпінням чекають цей день щоб побути наодинці з коханими. А у деяких все тільки починається. У кожного своя історія.


Незмінно тільки одне-любов.
Найголовнішим атрибутом цього дня з часів середньовіччя є валентинка. Кажуть сам герцог Орлеанський писав валентинки своєї коханої. Свої почуття виражають за допомогою цукерок, печива, різних солодощів. І звичайно ж квіти. Часом надсилають валентинки НЕ подпісанние.Інкогніто зізнаються в коханні. Це як кажуть, класика. Існує безліч способів зізнатися коханим у своїх почуттях. Проявляйте фантазію. Вибирайте подарунок серцем і тоді він точно буде найкращий.
Цей день привід для нас сказати близьким як ми їх любимо і як вони нам дорогі.День Святого Валентина взимку, але в цей день тануть і відкриваються сердца.Проведіте цей романтичний день з коханими.
У цієї легенди довгий путь.Она безсумнівно правдива. У неї вірять ті хто вірить у щирість, доброту, чудеса. Відкрийте своє серце, подивіться вокруг.Возможно хто то теж закоханими очима дивиться на Вас. А можливо це Вам важко сказати "люблю"? Знайте цей день особливий і все у Вас вийде, адже святий Валентин допомагає всім у кого в серці любов. Не соромтеся, даруйте близьким тепло, радість і любов. І пам'ятайте ті люди які Вас люблять завжди заслуговують самого прекрасного у Вашій сторони.Любіте і будьте коханими!