Ви втомилися від очікування поки виростуть ваші волосся? Ви хочете змінити вашу зачіску і приміряти волосся мрії? Це можливо! З нарощуванням волосся, можна реалізувати всі свої бажання.

Спочатку треба визначитися з методом кріплення пасм на ваше волосся. Від цього залежить який догляд їм потрібен і скільки вони будуть носиться.
Сама процедура може триває до 6 годин.
Є кілька методів нарощування волосся: гарячий і холодний. Кріплять також волосся і на металеві кільця, прикріплені до основи волосся на кліп. Цей метод дозволяє отримати відносно стійкий волосся. Але підходить лише тим дівчатам, у яких від природи жорстке волосся. Називається цей спосіб нарощування японскім.Еще холодне нарощування волосся може бути виконано з використанням рослинного клею (так званий "кератин синтез"). Іспанська технологія відносно недорога. Але підходить жінкам зі світлим волоссям. На брюнетці клей буде помітним.
Гаряча технологія буває італійська та англійська. Італійську здійснюють за допомогою розігрітих кератінових капсул. Це чудова технологія. Нарощене волосся таким методом не бояться сауни, лазні і ви з задоволенням можете купатися в морській воді. Розігрітий кератин висихає, стає невидимим і непомітним. Пасма надійно закріплені на 0,5 сантиметрів від кореня волосся. Нарощене волосся гарячим італійським методом носяться довше інших, близько 6 місяців.Для англійської гарячого методу нарощування використовують розігріту кератіновую смолу. Наносять за допомогою клейового пістолета. Беруть прядки з 35-50 волосків. Кріплять їх більше на потилиці і скронях. Приблизно 100-150 пасом. Носяться таке волосся 3-4 місяці. Ці прядки можна використовувати не один раз. Але вони можуть вичісувати.
За іспанською технологією волосся накладаються на клей Rueber. Але таке волосся треба берегти від намокання, не можна ходити в лазню, сауну. Носяться близько 4 місяців. Знімаються як і в англійському методі способом розмочування волосся в спеціальної рідини.
У французькій як і в іспанській технології використовують клей Rueber. Але додаючи фарби, цей метод дозволяє використовувати всім дівчатам, незалежно від кольору волосся. Також можна регулювати товщину, кількість волосків в пасмах. Виходить це вдосконалений іспанська метод.
Як зберегти нарощування волосся? Очевидно, що нарощене волосся вимагають більшого догляду. Не забувайте робити маски принаймні раз на тиждень. Розчісуйте використовуючи щітку спеціально розроблену для запобігання утворення вузлів.
Який ризик для волосся несе нарощування? Ви повинні знати, що нарощування волосся не є безпечними для вашого волосся. Волосся отримують менше кисню, і стають крихкими, пошкодженими. І можуть потребувати відновленні.